Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Fehérorosz labdarúgó bajnoks...

A Fehérorosz labdarúgó bajnokságban miért van ilyen kevés légiós? Ott korlátozva van a légiósok száma?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem hogy minden csapatban 3-4 légiós van csak maximum.
2023. ápr. 30. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ott korlátozva van-e, de pl. Romániában igen.

Egyébként meg nem normális hogy minden tele van négerekkel. Megnézel egy nyugat-európai bajnokságot, minden kis nóném csapat is tele van velük, mintha nem lehetne nélkülük élni, vagy nem lenne ott is tízmillió gyerek között legalább néhány tehetség, pedig van.

2023. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az NB1-ben is korlátozni kéne. Nem értem mi szükség van a tucatnyi középszerű légiósra.
2023. ápr. 30. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem... tök fölösleges.
2023. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Honvedz, Újpest, Mezőkövesd tele van légióssal de minden évben a kiesés ellen küzdenek.
2023. ápr. 30. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem túl vonzó ország a diktatórikus jellege miatt, illetve szegényebbek is mint sok közeli ország.
2023. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a Fradi is tele van légióssal. Mellesleg a háború óta nem szívesen mennek játszani a belarusz bajnokságba, ahogy az oroszba se, ott sincs sok.
2023. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De legalább a Fradi jó eredményeket ér el nemzetközi szinten.
2023. ápr. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!