Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippetek szerint a Vasas...

Tippetek szerint a Vasas mellett a Mezőkövesd, a Fehérvár, vagy a Honvéd lesz a másik kieső az NB1-ből?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 10:47
A kérdező szavazást indított:
A Mezőkövesd.
A Fehérvár.
A Honvéd.
Meglepetés lesz, más.
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kisvárda
2023. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Honvédot meg a Fehérvárt megmentik, majd az ellenfelek leadják nekik a pontokat, így a Mezőkövesd ki fog esni.
2023. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mol Vidi
2023. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MGéza ***** válasza:
100%

A Várda biztos nem, abban a csapatban több van mint amit mutat. Más kérdés, hogy légiósokra van építve az egész gárda, lelketlen, motiválatlan az egész társaság és épp csak annyira hajtanak hogy a bennmaradás meglegyen, de az biztosan. Rendszerint az utolsó néhány fordulóra amikor már nagyon a nyakukon lihegnek a kiesőjelöltek, akkor támadnak fel.

Vidi vagy Honvéd, nem nagyon van aki gólt lőjön egyik csapatnál sem, ezért tartanak ott ahol.

2023. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Kövesdnek hátra van:

Paks otthon

Honvéd idegenben

Fradi otthon


Honvédnak hátra van:

Debrecen idegenben

Kövesd otthon

Puskás idegenben


Vidinek hátra van:

Puskás idegenben

ZTE otthon

Vasas idegenben


Kövesd 33, Honvéd 32, Vidi 31 ponttal áll


Szerintem Kövesd 0 pont (3 vereség), Honvéd minimum 3 pont (Kövesdet verik), aztán, ha a Vidi megveri a Vasast, vagy a ZTE-t (vagy megkapják a Puskástól a pontokat :) ), akkor benn marad, ha nem, akkor ők esnek ki.


Én Kövesd kiesésre tippelnék amúgy, ők még ennél a rohadt gyenge Vidinél is rosszabbul néztek ki a hétvégi meccsen.

2023. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Fehérvár másnem lefizeti az ellenfeleket, de kizárt, hogy ők kiessenek. Felsőbb körök úgysem engedik őket ennyire botlani.
2023. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Hát nem sokkal lettünk okosabbak a forduló után, bár azért tisztult a kép.

Mezőkövesd például a legrosszabból a legjobb helyzetbe navigálta magát ezzel a váratlan 6-1es győzelemmel.

Én is úgy voltam vele mint #6-os, hogy a Vidi kizárt, majd a végén megmentik. Na hát úgy fest nem ez a forgatókönyv lesz, akkor a felcsút leadta volna nekik a pontokat.


Tavasszal lehetett hallani ezt-azt, hogy Garancsiék és a Mol már ki akarnak szállni a projektből, nos erre remek ürügy lenne a kiesés, hogy akkor viszlát, mert tény hogy ők a pénzt odaadták, aztán lehet látni az "eredményt"... Meg egy olyan pletyka is van hogy már hónapokkal ezelőtt jelezték a légiósoknak, lejárt szerződésűeknek hogy nyártól mehetnek. De ez tényleg csak feltételezés. Mondjuk a hozzáállásukon tükröződik hogy nem hajtanak. Csak akkor minek igazoltak 1M Euro fölött az Újpestből? Meg minek kellett a külföldi edző, kieséshez jó lett volna Huszti is, szóval sok az ellentmondás.

Mindegy, végső tippem a Vidi.


Nálatok változott az álláspont?

2023. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Honvéd fog kiesni így. A Fehérvár játszik még otthon a Zalaegerszeggel, akiknek már tét nélküli a meccs, mert nem eshetnek ki és előrébb se léphetnek. Nem hiszem hogy ki fog kapni a Fehérvár. Utána mennek a Vasashoz, akik már biztosan kiestek, gondolom morál a béka s***e alatt, őket meg fogják verni. Ez minimum 4 pont a Fehérvárnak. A Honvéd először otthon játszik a Mezőkövesddel, akik mindent bele fognak, mert még nem biztos a bennmaradás, szóval szerintem max döntetlent fog elérni a Honvéd. Aztán utolsó fordulóban mennek a Puskás Akadémiához, akik harcban vannak a dobogóért, tehát inkább nekik áll a zászló. Reálisan nézve 1 pontot fog szerezni a Honvéd. Tehát a Fehérvár be fogja előzni őket.
2023. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ez is simán elképzelhető, bár sztem a Honvéd megveri a Kövesdet. Szurkolók benyomják azt az egy gólt mint anno a bajnoki címnél. Pocsékul játszanak, de nagyon kapaszkodnak abba a bizonyos utolsó szalmaszálba, pl. Vasast is megverték ugye nagynehezen a kulcsmeccsen.


Mondjuk én nem örülnék neki ha a Honvéd kiesne, kellenek az nb1-be, de ha reálisan nézzük egyáltalán nem járnának rosszul egy év másodosztállyal. A sok használhatatlan légiós eltűnik, maradna a már így is a szárnyait bontogató fiatal magyar mag, az a 4-5 név aki rendszeresen játszik, őket szépen föl lehet építeni, aztán megerősödve térnek vissza.

Ez az elmélet, de valami nem oké Kispesten mióta Hemi papa eladta a klubot, évről évre gyengébbek.

2023. máj. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!