Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miskolcon hol vannak még...

Miskolcon hol vannak még szabadtéri kosárlabda pályák?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel, amin nem zárt kapus, hanem nyitott és bárki használhatja. Lehetőség átlagos, vagy jó állapotban legyen. A Népkertben például látszik valami Streetball pálya, de arra azt írja a google, hogy átmenetileg zárva.

2023. júl. 21. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A Decathlonnál mintha láttam volna futólag, de hogy mikor lehet játszani rajta és kinek az passz. Kérdezd meg.
2023. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A Népkertnél van egy kosárpálya, de lehet hogy zárva utoljára 2 hónapja láttam hogy használják habár pár hete láttam kosárlabdával embereket arrafelé. Mondjuk azt hogy kinek kell szólni ha használni szeretnéd vagy hogy kell-e egyáltalán szólni nem tudom.
2023. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyetemvárosban van szerintem.
2023. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 elistvan válasza:
Alagutas játszótér a vologdánál? A maps-en nézd meg.
2023. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1: Igen arról tudok, de az egy áruháznál van. De az nem valami alkalmas arra, amire én gondolok.


#2: De az be van zárva? Kapuk vannak, esetleg magas kerítés?


#3: Az nem csak egyetemistáknak van? _(Régen oda jártam, ha ez számítana, hehe) A futópálya "mögött" lehet, szerintem arra gondolsz.


#4: Az nagyon kis picike és gyengécske, szoktam zsákolni és azt lekapnám hamar, a gyerekek meg sírnának, hogy nincs palánk. Bár sajnos inkább a focit rugdossák azt gondolom, mintsem kosaraznának.

2023. júl. 22. 16:36
 6/10 anonim válasza:

#5 nem tudom én még a focipályánál voltam és láttam hogy vannak a kosárpályánál de annyira nem figyeltem meg hogy van-e ott kerítés vagy kapu

(2-es voltam)

2023. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ma pont arra jártam és megnéztem. Az egyetemvárosban az Uni hotellel szemben vannak palánkok, de szerintem az max streetball pálya, közel vannak a palánkok.

Viszont az mindenki előtt nyitva van.

2023. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#2: Köszi! Majd megnézem, kíváncsi vagyok milyen állapotban van.


#7: Igen, maps alapján se tűnik nagynak, a lényeg a palánk és háló (megléte), állapota úgyis.

2023. júl. 23. 11:58
 9/10 anonim válasza:

Tudom,hogy nem válasz a kérdésedre, de: lenne valakinek kedve kosárlabda pályán táncvideókat felvenni? Ha valaki nagyon nem tud,max TikTok táncokat

27L

2023. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Ezt mégis pontosan, hogy gondoltad? Milyen tánc ez? Mutathatsz hasonló stílusút.
2023. aug. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!