Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 perc futás után miért szúr...

15 perc futás után miért szúr a tüdőm és nehéz a levegővétel?

Figyelt kérdés
Focizok, és 15 perc intenziv futás után a földön fekszek mert nem birok tovább futni. Előre is köszi

2023. júl. 31. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs állóképesség
2023. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Hány éve focizol? Versenyszinten vagy csak hobbiból csinálod? Mikor jelentkeztek a tünetek? Voltál/voltatok vele orvosnál?
2023. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 éve focizok. Versenyszinten azaz járok meccsekre. Az elejétől fogva voltak ezek a tünetek,csak azt gondoltam,hogy gyenge vagyok stb és ezért. Még nem voltunk orvosnál vele de anyum azt mondta,hogy gyenge vagyok és azért van,kész pont.
2023. aug. 2. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálod rendesen az edzéseket?


Ha komoly bajod lenne a sportorvosi vizsgálat kimutatta volna. Úgyis aktuáis az új engedély, ha még nem voltál, akkor ott kérdezz rá. De a háziorvost is meg lehet kérdezni.

2023. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nálam is probléma, 10 éve focizom, egy ideje már nem profi szinten, csak hobbiból, de ha komolyan hajtós meccset játszom, hasonló tünetek jelentkeznek nálam is, korábban ez nem volt rám jellemző, sőt egy ideig kifejezetten jó volt az állóképességem.
2023. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!