Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az ideális létszám az NB 1 esetében?

Figyelt kérdés
Szerintem 14. A jelenlegi keretből kivenném a PAFC-ot és a Kisvárdát, első osztályos csapat pedig a Győri ETO, a Haladás és a Honvéd lenne. No meg Szentendre, hiszen ott lakok😆😆

2023. aug. 8. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem újra 16 csapatosnak kellene lennie és minden csapat 2-szer játszik mindenkivel. Ez a 12 csapatos NB1 egy marhaság. 3 forduló van, tehát van olyan csapat aki 2-szer játszik otthon még egyszer idegenben, szóval a fairplay szelleme itt már meg is bukott.
2023. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Az NB1-re vonatkozóan én a 0-lát tartom ideálisnak.
2023. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

18-ast

Az élvonalban kellene lennie még a Vasasnak, Nyíregyházának, vagy Békéscsabának.

2023. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit(!) furcsa számomra, hogy X csapatnak bent KELL lennie. Játsszék úgy, hogy bent maradjon. Az is, hogy Y csapat ne legyen bent, mert csak.
2023. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem bőven elég lenne 6 csapat.
2023. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:
100%
A probléma ezzel a bajnoksággal csak annyi, hogy hiába 12 csapatos, a tőkeerő dönt a tagságról, nem a tehetség, mert televásárolják másodvonalbeli légiósokkal, azt jól van. De hát nem várhatjuk el egy focihoz csak pofával értő bankártól aki az MLSZ elnöke hogy felismerje, hogy a színvonal emelkedés pont ezért nem jár együtt a magyar válogatott futball színvonalának emelkedésével, hiába van csak 12 csapat. 16 kéne és korlátozni kell a nem uniós légiósok számát.
2023. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

...korlátozni kell a n̶e̶m̶ ̶u̶n̶i̶ó̶s̶ légiósok számát...

A többiben 100%-ban egyetértek a 6-ossal.


Simán fel kéne áldozni a légiósokat az utánpótlásnevelés oltárán. Kb a Fradi az egyetlen csapat, akinél van értelme jelenleg a légiósoknak (európai szereplés miatt, meg náluk vannak olyan légiósok, akik jelentősen minőségibbek egy magyar alternatívánál), a többiek azért vannak tele légiósokkal, mert olcsóbb másodvonalbeli szlávokat/afrikaiakat idehozni...

2023. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!