Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az angolok egy jó része miért...

Az angolok egy jó része miért utálja Southgate-t?

Figyelt kérdés

2023. szept. 18. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A munkájának nincs kézzelfogható eredménye. A vbén nem alkottak nagyot. És az ebén hiába lettek döntősök, a végső győzelem nem az övék. És az angolok már nagyon éheznének egy kupára
2023. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

#1

Akinek egy EB-ezüst nem "kézzelfogható eredmény" az valószínűleg az életben nem dolgozott meg keményen semmiért sem. Értem én hogy nem kell kritikátlanul dicsérni egy sportolót, szakvezetőt sem, na de azért ha valamit elért azt illik elismerni.

2023. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

2/2 anonim ***** válasza:

Egy röhejesen egyszerű ágon mentek be a döntőbe, amit amúgy Londonban játszottak, kikaptak.


Így egy EB ezüst érem egyrészt nem igazán kézzelfogható, másrészt a vesztesekre idővel nem nagyon emlékeznek.


Southgate-el az a gondjuk az embereknek, hogy a focija se nem szórakoztató, se nem eredményes.

2023. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

#3 „...a vesztesekre idővel nem nagyon emlékeznek.”


Tényleg? Én nem tudok olyan VB- vagy EB-döntőt (1978-ig visszamenőleg) mondani hogy ne emlékeznék rá ki játszotta, pedig nem vagyok egy emlékezőművész. Aki meg nem emlékszik az ezüstérmesre, az valószínűleg a győztesre sem...

2023. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

És kit érdekel, hogy te személy szerint emlékszel az elmúlt 50 évben az összes ezüstérmes csapatra? Szerinted ez az általános? :D

Leírtam, hogy általánosan mi az emberek gondja Southgate.el.

2023. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Na látod, ha még azzal sem vagy képben hogy kik játszottak döntőket, akkor aztán baromira képben lehetsz a nemzetközi vagy az angol focival kapcsolatban :D

És hát a vb alkalmából készült is az angoloknál felmérés, ami azért azt bizonyítja hogy a zagyválásod ellenére Southgate kifejezetten népszerű.

„A total of 57 per cent think Southgate should not resign, or be sacked, if England fail to win the tournament.”

2023. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Tekintettel révén arra, hogy nem mindannyian éltünk mondjuk 1972ben vagy 1976, kiegyezhetünk szerintem abban hogy az ismered irreleváns a témában te agysebész
2023. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!