Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az a - az M4Sport kommentátora...

Az a - az M4Sport kommentátora szerint - 15-20 szurkoló, aki a nézőtilalom ellenére bejutott a stadionba A Bulgária-Magyarország meccsen, és akik most Ria-Ria-Hungáriáznak(-tak), ők hogy juthattak be a stadionba?

Figyelt kérdés

2023. nov. 16. 18:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mit szóltok a VAR-tevékenységhez és a bíró működéséhez? Szerintetek is nevetséges volt?
2023. nov. 16. 20:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Világon nincs ilyen bohózat.a bolgárok 11-esét nem nézték vissza, pedig semmi nem történt.
2023. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MGéza ***** válasza:
64%
A VAR helyében a tizit visszanézettem volna. Kerkez második sárgája hülyeség volt. A Botka féle kiállítás, majd neki sárga dolognál is fogtam a fejem.
2023. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
9# azért az is ott van, hogy a szerbeket 2x 2-1-re legyőzte a csapat.
2023. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

13, Kerkez második sárgája jogos volt, csinált egy felelőtlen szabálytalanságot, kötelező volt odaadni. Ezt egyértelmű ő hibázta el.


A Botka-szitu... két kimenetel lehetett volna: van kontakt-> egyértelmű gólhelyzetben lábbal elkövetett szabálytalanság,a büntetőterületen kívűl. A helyes ítélet piros+szabad.

Nincs kontakt-> sárga lap a játékvezető megtévesztésének kísérlete miatt és közvetett kifelé.


Botka az utobbit csinálta, a lába természetellenesen mozgott, direkt kereste a kontaktot. Így az ítélet jó volt.


A bolgár tizenegyes szerintem se volt jogos

2023. nov. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!