Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tud bárki bármit az NB3-as...

Tud bárki bármit az NB3-as focista fizetésekről?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha lenne egy-két válaszoló, aki ismerőstől kapott, vagy esetleg máshonnan szerzett, hiteles információkat írna, de pletykákat is szívesen elolvasok.


16 éves vagyok, megye 2 felnőttben játszom jelenleg, ahol természetesen egy fillér sem üti a markom, de érdekelne, hogy mi a helyzet két szinttel feljebb.


Szeretek focizni, nem csak és kizárólag a pénz izgat, csak érdekel.


Köszönöm a válaszokat előre.



dec. 2. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui.: Csak néhány, feltételezem elavult, illetve nem feltétlen hiteles cikket találtam jó pár évvel ezelőttről, ezért gondoltam, hogy felteszem a kérdést.
dec. 2. 22:08
 2/4 anonim válasza:
46%
300-400 ezret
dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyénenként eltér
dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csapatoktol, regioktol elter.

Nb3 felprofi bajnoksag, szoval siman dolgoznak mellette a legtobben. Nyilvan a tapasztalattol es a kepessegektol fugg ki klmennyit keres.

Egy pesti tokeeros klub aki adott esetben nb2bol is tud jatekost szerezni, ott tobb mint mondjuk eszakkelet vagy delnyugat Magyarorszagon. Egy nb1es nb2ss multtal rendelkezo nyilvan tobbet kap mint akit megye1bol igazolnak.


Szoval 100-500k korul lehet.


Teged ha leigazolnanak, 100knal tobbet nem adnanak.

Amugy nyilvan nem fognak ha 16evesen megye2ben jatszol.

Es ez most nem ellened szol, biztos ugyes vagy, a megye2ben. De a megye1 is fenyevekre van, onnan meg az nb3. Eg es fold. Es hidd el, tudom mit beszelek. Egy olyan varosban lakok aki rendszeresen megye1es bajnok, a covid alatt felment nb3 es tok utolsok lettek ugyanazzal a csapattal. Aztan megye1ben veretlenul lettek bajnokok, +80korul volt a golkulonbseg..


Szoval ne kergess illuziokat. Ha annyira jo pennel mar reg elvitt volna a megyed megyeszekhelye ahol velhetoen van egy min nb2es klub es akademia.

dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!