Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ezek a sporttal foglalkozó...

Ezek a sporttal foglalkozó oldalak miért csak Bud Spencer/Terence Hill filmekből származó mémeket, paródiákat tudnak csinálni?

Figyelt kérdés
Ott van pl. a Hajdú B. István rajongói oldala nevű oldal, vmilyen futball témájú paródiába beleeröltetik a BSTH filmeket. De vmilyen idézetet, mémet is csak ezekből a filmekből szednek ki.

dec. 6. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

A ket szineszparosnak jo filmjei voltak. 100x megnezve is elvezhetoek, megha sokszor egy sablonra keszultek is, akkor is kulonbek lesznek mint egy netflixes fos.


Emiatt nem csoda, ha egyreszt memek lesznek, meg egyfajta kozosnevezo.

dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Mert erre van igény sajnos. A hazai focidrukkerek egy egész nagy része egy proli nyomorék, és egy igen nagy része pont az a korosztály, akik ezeken a filmeken nőttek fel.


Hogy miért pont a BSTH filmek?

Lehet az admin erdélyi? Pl valami Carpathian Brigade-os csóka. Nemrég voltam Erdélyben, és meglepő módon, ott 25felett mindenki kívülről fújja az összes BSTH filmet 😀.



ps. Nem utálom a szurkolókat-én is az vagyok- de ennek az alpári, rombolós, "szarházi balkán csapatok"-ozós B középnek nem vagyok a híve.

Sokszor rohadt kellemetlen, és vicces ott szurkolni...


Egy rakat himnusz közben karlendítős, komplexusos kretén.

dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A ket szineszparosnak jo filmjei voltak. 100x megnezve is elvezhetoek, megha sokszor egy sablonra keszultek is, akkor is kulonbek lesznek mint egy netflixes fos."


Nem tudom, így 2023 vége felé szerintem orbitálisan out dated az összes filmjük, mai szemmel nézve sokszor inkább ciki egy-egy jelenet.

Amúgy a világ jó részén nem is ismerték ezeket a filmeket csak mondom. Nálunk lett nagy kultusz, meg pár országban még.

dec. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
valaki magára ismert 😀
dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!