Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerinted a PL-ben van bunda?

Szerinted a PL-ben van bunda?

Figyelt kérdés

Vagy a másodosztályban?


Én úgy gondolom, hogy a PL-ben rengeteg a pénz, így nem valószínű hogy kockáztatna bárki egy kis plusz miatt.

Még a másodosztályban is elég jó a pénzügyi helyzet, de ott már talán...


Viszonyításképp az Olasz fociban nem kérdés, még szerintem a nagy csapatoknál is, de az ugye nagyon szegény bajnokság a PL-hez képest, így ott jól tud jönni egy kis plusz.


Neked mi a véleményed?



dec. 23. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Teljes meccseket egész biztosan nem bundáznak, de ugye az egyes meccseknek annyi részletére lehet fogadni hogy ki tudja nem esnek-e kísértésbe a világ minden tájáról összesereglett játékosok. Időnként felmerülnek gyanús dolgok, mint pld. Toney vagy Paqueta esetében.
dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs, túl nagy a kockázat
dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ezt az érvelést mindig hülyeségnek tartottam, hogy a jól kereső játékosoknak nem éri meg bundazni. Nem is őket kenik meg, hanem a bírót, partjelzőt, VAR asszisztens. Nekik jól jön a plusz pénz. Csak nézd meg hány meccsek eredményét befolyásoló téves bírói ítélet volt ebben a PL szezonban...
dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
3, ezeknek az embereknek ez a munkájuk, erre áldozzák az egész életüket. És nem keresnek rosszul, a hétköznspi emberekhez képest. Nem kockáztatnák sok éves kemény munkát egy kis pénzért. A téves ítéletek szimplán emberi hibák
dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

#3

Ez a konteózás a megkent bírókról már csak azért is ostobaság, mert a hibák általában a jobb csapatok javára történnek. Abban meg mi az üzlet hogy az esélyesebb csapat behúz egy győzelmet?

dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az tuti bunda hogy szoboszlóit megvette a Liverpool, gondolom a magyar kormány megtolta kicsit, amúgy mégis minek kellett volna nekik?
dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!