Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Puskás Akadémia FC-nek miért...

Puskás Akadémia FC-nek miért Akadémia a neve, mikor az NB1-es keretükben jóformán nincs is saját nevelésű játékosuk?

Figyelt kérdés

dec. 28. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez így nem igaz, mert van saját nevelésű játékos, egy csapatra is elegendő, de olyan nagy az elvárás, hogy nem bíznak bennük. Puskás Akadémia, Felcsút, kimondatlanul is Orbán Viktor csapata. Meg a többi csapattal, Fradi, nem tudnának lépést tartani. Bár a másik kedvenc, a Fehérvár tele van légióssal, aztán még sem megy valami fényesen. Meg légiósokat adni-venni nagy üzlet.
dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Fehérvár jelenleg 3. a bajnokságban. Előrébb vannak mint a Puskás Akadémia és kevesebb légiósa is van, mint a Puskás Akadémiának.
dec. 28. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fehérvár őszi menetelése valóban nagyon szép. Légiósokat általában arra a posztra vesznek, ahol a hazai játékosok nem elég erősek. A más kultúrából érkező játékosok, pl. brazilok, egy olyan mentalitást hoznak, ami példa lehet a magyaroknak.
dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na de visszakanyarodva a Puskás Akadémiára, nem az lenne alapvetően az akadémiák feladata, hogy játékosokat neveljenek ki? Ehhez képest rengeteg légióst igazolnak. Meg egy "Akadémia" mióta szerepel egy nemzeti elsőosztályú bajnokságban? Európai országok nemzeti elsőosztályú bajnokságában én ilyet még nem láttam.
dec. 28. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hiába töröltétek este a bombás kérdésem, Orbán Vitya alatt fel fogom rottyantani a lelátót mint egy jó babgulyást az első hazai meccsen.
dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

"Meg egy "Akadémia" mióta szerepel egy nemzeti elsőosztályú bajnokságban? Európai országok nemzeti elsőosztályú bajnokságában én ilyet még nem láttam."


A portugál első osztályban régebben játszott egy Academica Coimbra nevű csapat, meg a román első osztályban egy Academica Clinceni...mondjuk nem tudom mit jelent náluk az Academica kifejezés.

dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Ja meg a lett első osztályban játszik az RFS azaz Rigas Futbola Skola (Rigai Focisuli), ők ejtették ki a Puskás Akadémiát az EL selejtezőben elég csúnyán pár éve..
dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi, hogy jelenleg hány európai ország elsőosztályú bajnokságában szerepel utánpótlás akadémia? Nem a múlt érdekel.
dec. 29. 10:42
 9/10 Suvorov ***** válasza:
San Marinoba van San Marino Academy U22 Macedonoknál meg Akademija Pandev Brera Strumica
dec. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem valami sok.
dec. 30. 08:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!