Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit keres a Honvéd az NB2...

Mit keres a Honvéd az NB2 tabellájának a 11. helyén? Ez egy hatalmas múlttal rendelkező csapat, a feljutók között lenne a helye

Figyelt kérdés
A Nyíregyháza hiába jut fel az NB1-be, 1 szezont se fog kibírni ott, nem oda való. A Honvéd őrzi Puskás emlékét és a stadionja és az utánpótlás központja is gyönyörű lett, méltó egy NB1-es csapathoz.

jan. 21. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Rossz vezetésőg és mégrosszabb igazolási (eladási) döntések
jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ezígy. Ezt semlegesen mondom.


Nyíregyháza feljut(ott)? Arra kíváncsi lennék. Meg Siófokra. Utóbbit mondjuk itteni eszmecserékből ismerem.


De talán nem a fradit kéne tömni, meg hájpolni. Akkor lenne rendes magyar foci.

jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a Felcsút ,Kisvárda, Mezőkövesd trióra nincs szükség az nb1-ben. Na nem azért, mert rosszul dolgoznának az ottani szakemberek, de a focihoz kellenek a nézők, azok pedig a nagyobb városokban vannk.


DVTK - Szpari a keleti rangadó, van régóta rivalizálás.


Jó lenne a Pécs is az élvonalban, meg a Békéscsaba, Szombathely, Kaposvár trió közül is valaki.


Győr pedig végképp nem maradhat NB1-es csapat nélkül.

Szegeden viszont nem tudom mikor volt nb1-es csapat, szóval a tradíciók miatt nekem az annyira nem hiányzik.

jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kispest (és a Vasas) a kommunista rezsim által felfuttatott csapatok. Előbbi a katonaság, utóbbi a gyári munkásosztály csapata volt. A Kispestből például úgy csináltak nagy csapatot az 50es években, hogy sorozás útján szerezték meg a többi csapat legjobb játékosait. Tudom hogy már régi történet, de hagyományosan a Ferencváros, az MTK, és az Újpest számított élcsapatnak a fővárosiak közül. Nem is baj hogy ezeket a kommunista maradványokat végre kiszórják a fociból is.
márc. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

A Vasas meg a Honvéd már 1910-es évek végén is játszott az elsőosztályban, igaz nem nagycsapatként, mint később, ahogy írtad.

márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!