Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fradi szurkolókat kérdezem...

Fradi szurkolókat kérdezem csak. Mit szóltok ahhoz, hogy a Megafonosok nagyon "nyalnak" nektek? Befolyásolja ez a politikai véleményeteket?

Figyelt kérdés

Pl Bohár Dániel meg Deák Dániel egyfolytában posztolják a Fradi drukkerségüket, amiről nem is lehet feltétlen tudni, hogy valós (énszerintem) simán el tudom képzelni, hogy csak arra megy ki a játék, hogy a befolyásolható ultrákat a saját oldalukra tudják állítani egy esetleges 2006-hoz hasonló aktuális kormány elleni néplázadás esetén.


Szerintem ezért kedveznek a Taxisoknak is (mert ők anno csinálták a taxisblokádot) míg tudtommal 2006-ban a fociultrák voltak azok, akik igazán autókat borongattak.


Igazából az érdekel, hogy ez pozitívan befolyásolja-e a Fradi drukkerek Fideszhez kapcsolódó viszonyát? (Ami szerintem célja a fidesznek)



márc. 3. 03:32
A kérdező szavazást indított:
Fradi drukker vagyok és örülök neki, hogy a kormány minket képvisel, minket támogat
Fradi drukker vagyok, de nem nézem jó szemmel, ahogy a Megafonosok ráakaszkodtak a Fradira
Nem vagyok Fradi drukker de szerintem ezzel a jelenséggel nincs semmi baj.
Nem vagyok Fradi drukker, de szerintem is csak arra megy ki a játék, hogy az ultrákat maguk mellé állítsák
12 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Bohár Dani meg Deák Dani csak divatból járkálnak Fradi meccsekre.


Ha a Honvéd vagy az MTK lenne nyomva, akkor meg az ő meccseikre járkálnának ki.

márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!