Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan és hol tudok jegyet...

Hogyan és hol tudok jegyet venni az Inter-Lazio focimeccsre??

Figyelt kérdés

Saját szervezésben szeretnénk menni Milánóba városlátogatás+focimeccs,így kicsit több napra mennénk,mint amit csoportos szervezés által

szerveznek. Találtam egy oldalt(seatnest) ahol a legolcsóbb jegy (63euro),de nem tudom,hogy hogyan lehet megvásárolni..vagyis,ha kiválasztom a jegyet,ülőhelyet nem tudok választani csak feldob egy ablakot,hogy ez a jegy nem garantálja az egymás melletti ülőhelyet( de ha egyet akarok venni,akkor is ezt kiírja). A következő lépésnél már a kártya adatokat,fizetést kell beírni..valaki tud segíteni abban,hogy milyen jegy is ez valójában??


ápr. 23. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az általad említett oldalt nem ismerem, de akik szoktak szervezett utakat szervezni ők tudom, hogy gyakran árulnak kimondottan csak meccsjegyet is. Talán érdemes lenne felvenni velük a kapcsolatot. Biztos találkoztál már az Éld át utazási irodával. Én sokszor utaztam már velük. A weboldalukon nem látok most Inter meccsjegyet, de egy próbát megér az, ha írsz nekik, hátha tudnak segíteni. Nagyon korrektek és segítőkészek.
ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,őket már kérdeztük,de csak annyi választ kaptunk,hogy figyeljük az oldalukat..de még semmit nem tett fel..egy másik oldalon találtam 269000től 4nap 3éj,de viszont ezt az árat kkcsit túlzasnak gondolom,mert a szállás és repjegyet 125000ből kihoztuk,egyedül már csak a meccs jegy kellene...egyébkémt nem hiszem,hogy csak jegyet árulnának az ikyen szervezők,mertbazon nincs akkora hasznuk...
ápr. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!