Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci meccs előtt mit egyek,...

Foci meccs előtt mit egyek, hogy legyen elég energiám futkosni?

Figyelt kérdés
van olyan ha sz4rul kajálom foci meccs előtt fáradok mint állat.... :/ meg minden bajom van. mit kéne ennem meccs előtt hogy jobban menjen? :)
2010. okt. 27. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Közvetlenül a meccs előtt, és közben semmit, mert a kis Vuk is pályára lép... Egyébként én mindenképpen húst tartalmazó ételt szoktam enni, de még órákkal a bemelegítés kezdete előtt.

Pár éve Király Gáborral készítettek interjút, és tőle is megkérdezték, hogy mit eszik a mérkőzések előtt. Nos, ha jól emlékszem ő sült halat szokott enni rizzsel, bár ő kapus...

2010. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne egyél zsíros haját. Tésztafélét javaslok, sovány hússal.
2010. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szend hidratot egyel,tezstaban van sok,rizsben ...hust is ehetsz halat
2010. okt. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésü gabonafélék rulz.
2010. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tolj be Extasy-t:D
2010. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Meccs előtt már késő.

Minden héten edzésre kell járni és lessz erőd meglátod.

(tapasztalatból mondom)

2010. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Goalkeeper1 válasza:

Szia,nálam ami nagyonnagyonjól bevált,az:

Meccs elõtt 3órával,megeszek 4-5 szelet sonkás pirítóst,egy szelet pirítósra ráteszek egy szelet sonkát.Miután ettem,rá egy fél orára megiszok egy kávét.Ennyi.Én kapus vagyok,nekem az nagyon bevált,nagyon jól érzem magam meccsközbe,mintha a kávétól jobbak a reflexeim is.Legalább egyszer próbáld ki,hidd el,be fog válni.

2017. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!