Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi ez a nagy Szoboszlai utálat?

Mi ez a nagy Szoboszlai utálat?

Figyelt kérdés
Oké, hogy nem megy mostanában, de végre van magyar játékos egy top bajnokságban. Az meg miért fáj egyeseknek, hogy egyes cégek (Telekom, McDonald's) vele promóznak?

máj. 9. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy túlsztárolt játékos, aki nem annyit ér, mint amennyit mutat. És igen, egy focista a focival foglalkozzon, ne egy olyam dolgot reklámozzon sportolóként, ami alapból egy ipari hulladék...de hát van az a pénz nyilvan...
máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
1: Más sportoló, színész, zenész is reklámoz. Sőt, vannak nagyon gagyi reklámok is, amikről azt gondolná az ember, hogy világsztároknak nem kéne bevállalni, mert nem szorulnak rá. Ha jól emlékszem, Shakirának volt fogkrém reklámja :D
máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Sokakat inkább a politikai kötődése zavarja, meg az se mellékes hogy csapnivaló futballista.
máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

ma 14:02


úgyvan. nem is mondta senki, hogy azok jobbak. aki meg lepontozott, tegye nyugodtan. Szoboszlai attól még egy közepszerű beképzelt műmájer celeb játékos, aki kiválóan mutat a képernyőn a virító fogsorával. sokkal jobb és lelkesebb magyar játékosok vannak. Kerkez, Schäfer, Sallai sokkal szimpatikusabbak. a magyar csapat veszte az lesz, hogy túl Szoboszlaira fognak építkezni. és neki mostanában jobban megy a reklám, mint a foci. Dzsudzsák 2.0-s verziója.

máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is túl van hájpolva, de mindegy: megszoktuk...
máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MDaniel98 ***** válasza:
48%
4# Aki szerint Dzsudzsák egy lapon említhető Szoboszlaival azt kár is komolyan venni.
máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

6

Abból a szempontból hasonlóak hogy a kormány romma hájpolja őket úgy hogy nulla teljesítmény van mögötte.

máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert sokan irigyek, mi magyarok sajna sokszor ilyenek vagyunk. Milliós fizetése van, kocsi, híres, meseszép csaja volt Gécsek Fanni személyében, nyilván az átlag polgárt ez frusztrálja, miközben megy haza a panelba a gyárból.
máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
66%

8/


Szerintem nem mindenki irigy egyébként a szépség relatív nekem pl pont nem tetszik az általad említett csaj,nem is vágyok ilyen cicababára mert ez csak a külső az meg értékeket nem ad de tudom a mai világban már csak ez a menő ki,hogy néz ki vagy akár mennyi pénze van.Most őszintén pl az ilyen szépnek mondott nők azok kik?Az atyaúristenek?Nem lehet hozzájuk szólni ha valaki átlag ember?Bár van aki leszarja őket magasról 🙂 Ez a külsőségre épülő világ már lassan csak a hülyék játszótere lesz senki nem lesz különb mert szép,senki nem lesz különb mert drága autóval jár,stb... Ezernyi más érték van ami nem pénz vagy felületesség 🙂

máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek itt a többséggel: nem csak most kezdtem focit nézni, de ezt a Szoboszlai-hype-ot én sem értem. Nem tartom olyan kiemelkedőnek, ahogy beállítják. Bár a magyar focira igaz, hogy vakok között félszemű a király.

Személy szerint nem érdekel, hogy milyen a "csaja", meg azt sem, hogy milyen az autója. Ez max a 14 éves korosztályt érdekli.

A sportembert keresném benne, de hiába, mert nagyon messze van ő a sportembertől. Ahhoz alázat kell. Vannak/voltak már ilyen sportolók fociban is.

máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!