Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Honvéd tönkretétele folyamatban?

Honvéd tönkretétele folyamatban?

Figyelt kérdés

Ivan Lovrics vajon magától vonul vissza?

Kálnoki-Kis Dávid, az egyik legjobb és legsportszerűbb játékos ki lett rúgva? Összeverekedett az egyik csapattársával, de vajon ez valóban kirúgást érdemelt? Szerintem elég lett volna, ha más veszi át a csapatkapitány posztot.

Ki távozik legközelebb? Bobál vagy Kerezsi, csak hogy véletlenül se legyen jó játékos?

Már kellemetlen nézni a lelátón a meccseket, mintha meg lenne nekik szabva éppen milyen teljesítményt nyújtsanak....


máj. 14. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdték a Haladással, folytatják a Honvéddal. Nem jönnek az EU-s pénzek kevesebb jut a hobbira.
máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Éppen eleget sztárolták már a focit.
máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 nézd, ha nem kedveled a focit nincs vele baj, de nagyon sokat szeretjük ezt a sportot.

Bár sokmindennel (például örökös gyűlölködéssel) én sem értek egyet.

máj. 14. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Bár nem nézek focit(csak küzdősportot). Focista voltam régen és van is labdám és szívesen focizok az udvaron a haverokkal. Tehát nem utálom csak nem értem a focira/stadionokra el.bszott milliárdokat......
máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, sok korábbi bajnokcsapat tűnt el a süllyesztőben, Csepel, Vác, Dunaújváros
máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!