Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy évvel elhalasztják az...

Egy évvel elhalasztják az Arénába meghirdetett Szoboszlai Live Talk Show-t, mi lehet az igazi oka ennek?

Figyelt kérdés

A közleményben csak annyival indokolták hogy "nyugodt EB felkészülési körülménykre van szüksége", neki meg a válogatottnak.

Áprilisban talán még nem tudták előre hogy EB lesz??

Kár hogy elmarad, mert nyamvadt 10-30e Ft-ért bepillantást nyerhettünk volna „egy kivételes mentalitású és tehetségű fiatal sportoló világsztárrá válásának folyamatába” (a szervezők szavaival élve)



máj. 14. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar válaszolni olyan ciki kérdésekre, hogy miért padoztatják olyan sokat.
máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 L.. István ***** válasza:
100%
Talán az érdeklődés hiánya...
máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan van olyan aki 10-30 ezer forintot képes lenne kiadni ezért?
máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
#3: bizony, hogy van, nem is kevés. nézd csak meg mennyien képesek jegyet venni és pénzt kidobni egy meccsre, ahol azt nézik, hogy 22en rugdossák egymást, meg nyivákolnak, mint a rossz rib*ncok. modernkori gladiátorjáték. panem et circenses, ma is érvényes.
máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az golden jegyeket 150 ezerért árulták...

De már az is jó kérdés hogy mi a francért áldozna akármennyi pénzt és időt az ember arra hogy meghallgasson élőben egy huszonéves sportolót, aki élete túlnyomó részét a fodballpályákon és edzőközpontokban, na meg utazgatással töltötte. És eddig kb semmi jelentősebb serleget nem nyert (na jó, német kupa és angol ligakupa), de legalább kőgazdag lett.

Szerintem eladtak vagy száz jegyet, emiatt bekamuzták a halasztást, aztán egy év múlva már a kutya nem fogja számkérni a sót.

máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Addigra bejelentik az átigazolását az al-Hilalba
máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoboszlai szégyellhetné magát hogy egyáltalán felmerült egy ilyen "én-vagyok-a-fszagyerek" privát haknizásnak az ötlete az EB felkészülési időszak kellős közepén, amikor mindennek a válogatott egységéről (heló cséká!) és a kemény munkáról kellene szólnia. Ha viszont szereplési vágy kínozza, akkor egyeztessen Rossival hogy kéne valami PR találkozó a sajtóval az edzőtáborban, az úgy teljesen oké.
máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:37


Nem rossz ötletek. De szerintem a Mekibe is meghivhatja a többieket egy menüre. ;)

máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MDaniel98 ***** válasza:
Nekem is csak egy rossz dumának tűnik ez, lehet, hogy nem volt akkora érdeklődés iránta.
máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!