Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak nem hagyja magát megsz......

Csak nem hagyja magát megsz....ni a Fradi hazai pályán és pont az Újpest ellen, ugye? Vagy vicc lesz és döntetlen?

Figyelt kérdés
OTP Bank Liga, utolsó forduló, május 19.
máj. 15. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 3 alatt nem fogják megúszni a lilák!
máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Újpestiként mondom, hogy sima hazai. Aztán remélem nyáron kib.sszák az egész csapatot és tiszta lappal kezdeni mindent!
máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Kecskemét elverte őket az előző fordulóban 0:3-ra akkor a Fradinak sem fog kihívást jelenteni. Ha a Diósgyőr komolyan vette volna az Újpest elleni meccsüket akkor lazán kiesett volna az Újpest.
máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MGéza ***** válasza:
100%
Szerintem az UTE egy két játékos leszámítva úgy lép majd pályára hogy a kötelező feladat letudva, nyáron úgyis kiraknak mint a macskát dolgát végezni, legyünk túl rajta. Majd jövőre, egy valószínűleg nagyon átformált Újpest talán majd győzelmi reményekkel léphet pályára a Fradival szemben, most viszont csak egy nagy pofont kapnak.
máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Presztízs meccs úgyhogy nem hagyják magukat.Nyer a Fradi.
máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az ősi riválisnak nem fog lefeküdni a Fradi. Szerintem nagy pofonba fog beleszaladni ismét az Újpest.
máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ezt sejtem. Főleg tényleg hogy az UTE esik szét mint a fos, nekik is mindegy mert már bennmaradtak.
máj. 15. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

De a Fradi is kezd szétesni. Lásd kupadöntő.

máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szokásos 5-6 remélhetőleg meg lesz...
máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8# hozták a döntetlent, közel 4 volt az odds.

A BL pedig már meg volt.

:)

máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!