Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Marco Rossi miért nem játszatj...

Marco Rossi miért nem játszatja Szappanost Dibusz és Gulácsi helyett?

Figyelt kérdés
Már a bajnokságban is felfigyeltem rá, hogy nagy bravúrokat képes bemutatni, a tegnapi kupadöntőn meg szinte zsebre rakta az egész Fradit. Nem érdemelné meg a válogatottban is, hogy bizonyítson, mint 3.számú kapus?
máj. 16. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg lábbal gyengébb, Rossinál pedig fontos a hátul passzolgatás...ezért is fog szerintem Gulácsi védeni az EB-n, mert ő jobban bevonható a passzjátékba mint a többi magyar kapus.
máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Vannak nagyon gyenge meccsei.Azon se lepődtem volna meg ha Tóth lenne a 3. számú kapus.
máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ahogy Dibusznak és Gulácsinak is vannak, de ettől függetlenül szerintem megérdemlné ha csak egy felkészülési mérkőzésen is, de végig játszhatná a meccset.
máj. 16. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ő csak azért van, hogy ha fennállna egy olyan ritka helyzet, hogy mindkét kapus megsérülne vagy lebetegedne akkor még mindig jobb ő, mint egy mezőnyjátékos. Igazából harmadik számú kapus akárki lehetne aki kapus posztot játszik mert nagyon ritkán van olyan, hogy szóhoz jut
máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Pl mondjuk a nemzetközi tapasztalathiány?

Megint más a Kövesd ellen bravúrozni, semmint a Bayern vagy épp a Fiorentina ellen.

máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól még felkészülési mérkőzésen kaphatna lehetőséget. Elvégre azért felkészülési mérkőzés, hogy van lehetőség kipróbálni új taktikát és új játékosokat.
máj. 16. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta hogy nem kaphat, a tegnapi meccs után akár még kaphat is, lesz 2 felkészülési meccs az EB előtt, Írország és Izrael ellen június elején.
máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem az egyiken legalább játszhat. Az előző 2 felkészülési mérkőzésekre sérülés miatt nem kapott meghívót.
máj. 16. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Azért nem kell elájulni tőle, a büntető amit védett eléggé gyenge volt, lényegében ha az irányt eltalálja bármelyik profi kapus kiszedi az ilyet. A többi védése se volt olyan földöntúli bravúr, Dibusz sokkal nagyobb védéseket is mutatott be a válogatottban.
máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez még nem veszi el Szappanos érdemeit. Joggal választották a mérkőzés legjobbjának.
máj. 16. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!