Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szólsz hozzá, hogy Sztanko...

Mit szólsz hozzá, hogy Sztankovics lemondott a Fradinál? Ki lesz az új edző?

Figyelt kérdés
máj. 16. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Jól tette. Szerződtetni is nagy hiba volt.
máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Az első jó hír a mai napra. Azért érdekes hogy ilyen gyorsan meghozta a döntést, 24 óra sem telt el a vesztes kupadöntő óta. Vajon ha nyertek volna, akkor is távozik? Kíváncsian várom az utódját. Dárdai Pali most épp rá érne...
máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Dárdai utálja a Fradit. Előbb szerződne Újpestre, mint a Fradihoz.
máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Már amikor jött, akkor gondoltam, hogy nem lesz itt sok ideig.
máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Patrick Vieira. ilyen bantu fekete gárdához ilyen edző kell.
máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

#3

Dárdai utálja a Grafit?

Gondolom Pécs szurkoló, de ezt még nem hallottam.

máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Üllői129 osztott meg 2021-ben egy cikket azzal kapcsolatban, hogy Dárdai nem szívesen lenne Fradi edző, mert van nézeteltérés közte és klub között.
máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Remélem Szobó, az IstenKirályCsászár lesz a szerencsés választott.
máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki lesz az új edző, de abban biztos vagyok, hogy a kinevezése után 1 hónappal már lesznek olyanok, akik, mint most, azt fogják mondani, hogy kár volt és menjen már el...
máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt szimpatikus. Gyenge jellegtelen edző, a csapat játékán sokszor nem látszott az elképzelés hogy mit is akarnak. Nagyon favorizálta a külföldieket, általában 1-2 magyar játékossal állt ki. Csercseszovnál azért 4-5 magyar rendszeresen játszott, plusz igyekezett magyar fiatalokat felhozni az utánpótlásból lásd Lisztes és Pászka, akik Stankovic alatt teljesen eltűntek. Szerintem visszalépés volt az ő kinevezése, jó példa arra hogy egy sikeres játékos karrier után nem feltétlen lesz jó edző...
máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!