Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mai meccsen Atalanta - Leverku...

Mai meccsen Atalanta - Leverkusen,hogy végzödhet?

1.Atalantának 2 győzelme van eddig ,hazai terepen nyerhet?

3.esetleg Döntetlennel végzödhet de 11 esel ,Leverkusen nyer?

4.Atalanta első féludöben gólt rughat?

5.(2-2,1-1,0-0)hogy végzödhat hány gólal?

6.Kaiserslautern - Leverkusen május 25 én lesz a neccs ,igy mai neccset elviccelheti Leverkusen vagy komolyan fogja venni?

#döntetlen #Atalanta - Leverkusen #Leverkusen nyer? #Első félödöben ki esékyesebb ,első gólt berugni? #11 es fog eldölni a meccs és Leverkusen nyer,igy?
máj. 22. 08:37
 1/6 Psycho ***** válasza:
20%

0.: sokféleképp végződHET. Végződhet úgy, hogy az Atalanta nyer, végződhet úgy, hogy a Leverkusen. 90 perc lefújásakor lehet döntetlen is.

1.: Nem, nem nyerhet hazai pályán, mivel semleges helyszínen lesz a mérkőzés.

2.: Igen, a Leverkusennek (a fogadóirodák oddsai szerint).

3.: Igen, ez is megtörténhet.

4.: Igen, rúghat gólt az első félidőben az Atalanta. Semmi nem tiltja.

5.: Sokféleképpen végződhet.

6.: Az Európa Liga döntőt vajon komolyan fogja-e venni a Leverkusen? Nem, dehogy. Ki venné annak? Megállnak a pálya közepén, és vicceket fognak mesélni egymásnak.

🤦🤦🤦🤦🤦

máj. 22. 09:21
 2/6 A kérdező kommentje:
De reálisan nézve ,több esélye van meg nyerni e leverkusennek vagy döntetlen lesz?

100%
Hosszabbítasban nyer a Leverkusen.Mivel El kupa döntő halálosan komolyan veszik.
máj. 22. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 1. Nem hazai terepen játszik az Atalanta ma, mert a döntő Dublinban lesz (Írország).

Szerintem a végén büntetőpárbajjal tovább írja a német csapat a veretlenségi szériáját^^

máj. 22. 16:11
 6/6 A kérdező kommentje:

5/5 az úgy is kiderül mert benne van pakliban 2-1lesz állás, döntetlen lesz elején végére 2-1lesz Leverkuzen javára.