Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miér szereti valaki az Intert?...

Miér szereti valaki az Intert? Aki Inter szurkoló megtudja indokolni hogy miért drukkol annak a csapatnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos azért, mert szinte majdnem minden nemzetiségű játékos megtalálható benne, csak épp olasz nem... XD Az Intert nem nevezném olasz csapatnak.


Forza Juve! <3

2010. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez jókérdés! :D én semmi szeretnivalót nemlátok bennük. Függetlenül, h kiknek szurkolok... sőt egészen utálható csapat. nemsok Interest ismerek. de ez tényleg jókérdés :D


Forza Milan per sempre! (L)

2010. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vajon azért nem válaszolnak, mert nem is léteznek? :D Vagy nem tudák megfogalmazni? :D
2010. nov. 7. 22:09
 4/9 anonim válasza:
Hát igen én is utálom őket! És az is elgondolkoztató hogy a bundabotránynál amiben minden olasz nagy csapat érintett volt kivéve az intert! Ez ugyan miért volt? hm... Forza MILAN!!!
2010. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én sem kedvelem őket,de csak azért mert unszimpatikus a játékstílusuk,és nem Olaszországba valók.De ettől függetlenül egy korrekt drukkernek nem csak hogy el kell fogadnia,tiszteletben tartania más kedvenceit,de meg is kell érteni,hogy van akinek az ő játékuk tetszett meg,és úgy döntött nekik fog szurkolni.Lehet hogy az apja megnézetett vele egy Inter meccset,és azóta nekik szurkol,mert nem olyan hogy annak szurkol akinek épp jól megy,hogy váltogassa a kedvenceit.Szerintem az az igazi drukker,aki nem ellendrukker,és életében egyetlen kedvenc csapata volt.Én is ilyen vagyok,és maradok Barcelona fan örökké!
2010. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem őket én se. De addig nem is foglalkozom velük amig valami interes el nem kezdi szidni a Juventust vagy az inter elnők el nem kezd hülyeségeket beszélni miközben ők csaltak.
2010. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"az apja megnézetett vele egy Inter meccse"


De annak az apja miért lett Inter drukker? :P

Én nem bántani akarom őket, csak érveket szeretnék hallani hogy mit szeretnek ebben a kluban...én ugyanis semmi szeretni valót nem látok bennük.

2010. nov. 13. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a legtöbb Interes kötekedős típus. Na akk aztán nemtudom magam visszafogni :D Amúgy úgy hallottam, h mivel a Juvésok intézkedtek és visszakövetelik az elvett 2 bajnoki címüket, a nápolyi bíróságon bebizonyították, h az Inter is benne volt a Calciopoliban. Bár ezt szerintem mindenki tudta... nemtom, h mi lesz vélgülis ebből, de még neten is olvastam meg vmelyik meccsen is mondták... (2. voltam)
2010. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mert szeretjük a sok nagy játékost,a sok klasszist benne.Egyszerűen tetszik a kék-fekete.Mert nem egy divat csapat és vannak nagyszerű legendáink.az Inter-nek szurkolást nem megmagyarázni kell,hanem átérezni.mi ezért rajongunk.nem a mocskos börtön mezesekért...attól h a juve v a milan több mindent nyert,nem kell nekik szurkolni,nem a kupáknak,hanem a csapatnak kell szurkolni,sok divatos k.csög
2014. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!