Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen magasság kell ahoz...

Milyen magasság kell ahoz hogy valaki tudjon zsákolni Kosárlabdában?

Figyelt kérdés
173cm magas vagyok 19éves (gondolom már nemnyúlok meg jobban) és szeretném tudni hogy vannak/voltak-e olyan egyedek akik ilyen vagy alacsonyabb magassággal is zsákoltak már. tudom van az a Air Alert III. edzésprogram amivel álitólag megnövelhető az ugrásmagassága, 8 hét után viszont feladtam mert szkeptikusan fogadtam az egészet...
2011. jan. 15. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó öreg a fiu :P de viszont hallotam olyan dolgokat h az afroamerikai génekkel rendelkezőknek az ilyen dolgok sokkal könyebben mennek mert más a genetikájuk.
2011. jan. 16. 02:02
 3/13 A kérdező kommentje:
vagy valami hasonló ...
2011. jan. 16. 02:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok magasságbeli ember van, akik tudnak zsákolni( windmill, between the legs, 360...), youtebe-on meg tudod nézni. Habár ehhez rendkívül sokat kell edzened, de szerintem sikerülhet. Mondjuk ekkora magassággal inkább a dobásokat gyakorold, fontosabb, mint a zsákolás :)
2011. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Húú.. én nagyon megértelek. Nekem nagyon fontos a zsákolás ovis korom óta vágyam. Én is már sokszor elkezdtem az air alertet, de feladtam és utána 1-2 héttel vettem észre az eredményeket még 14 évesen. Most 17 vagyok és újra elkezdtem. Kislabdával már megy a zsákolás. Mondjuk én 187 centi vagyok kb. Nate Robinson 17 centi és zsákoló bajnok. Tény, hogy ő is fekete, de sztem fehér ember is megoldja. Én is tudok olyanról aki pici fehér és jól megy neki. Youtubeon rákereshetsz Dudu-ra. Ha beírod, hogy Dudu csepel biztos kirak jópár videót. Ha van kedved erről beszélgetni, akkor keress meg e-mailbe.
2011. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Minda hármótoknak köszönöm a válaszokat ;)


Az Air Alert 3 igen durva edzés én 8 hétig birtam csak ... jelentős változást viszont enyi idő alatt egyáltalán nemtapasztaltam. De elhatártoztam hogy én is ujra elkezdem és most végigcsinálom lesz ami lesz.


A dobásokkal nincs gond szerintem, hamar ráérzek. Itt is inkább egy régi álomról van szó :P hogy milyen jó lenne csak igy semmiből semmi kivitelezni egy Aley oop-ot mecs közben.


Mellesleg az a Dudu akit mondtál tényleg jól nyomja! Így nekem is bőven elég lenne, meglenne az örömöm.

2011. jan. 16. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a 7. héten járok. az eredménye igazából a végén fog látszódni, mondjuk ha rá is pihensz egy hetet. főleg mert az utolsó hét az nagyon durva.eléggé lehetetlennek tünik, de csinálom tudom.


amúgy én most így állok a zsákolással:

http://www.youtube.com/watch?v=MCLNlKCnN_M

2011. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mindt elöttem leírták Nate Robinson is csak 175 centi, de az NBA ben játszik és zsákolóbajnok... Szerintem is próbáld az air alertet. Nekem, csak kb 6 centi hiányzik, de énis elkezdtem.
2011. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nem az air alert a legjobb szóval attól függ hogy most mekkorát ugrasz én a Kosár?.....jó! cimű könyvből csináltam súlypont emelkedést nővelő edzsésprogramot és sokkal jobb :D
2011. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ez elég sokmindentől függ, mennyire vagy atletikus stb.

Egyébként ha egy téglapas cipőt felveszel talán az is megnöveli pár centivel az ugrást. Ki is fejlesztettek egy cipőt ami kb. 10 cm-el dobta meg az ugrást, csak sajnos betiltották, itt a link, nézd meg érdekes: [link]

2011. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!