Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha egyszerre vok fanatikus real és arsenal drukker is?

Figyelt kérdés
sokan ez furának tartják és a falra mászok mikor azt mondják h divatdrukker vok:@
2011. febr. 16. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

normális. ám divatdrukkernek azt szokták nevezni, aki mindig annak a csapatnak szurkol, amelyik épp a világ legjobbjának tartott csapat, jelenleg ugye ez a Barca...


te NEM vagy divatdrukker, hiszen sem az Arsenal, sem a Real nem mondható jelenleg a világ legjobbjának, bár az előbbi pont tegnap este verte meg a Barcát...

2011. febr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az semmi, én Barca és Real drukker vagyok, na ezt add össze.:)) Hidd el, engem ezért sokkal többen támadnak, mint téged. (azért e két csapat, mert kb. ebből adódik össze a spanyol válogatott, amit imádok és nem azért, mert most őket "menő" imádni, hanem mert "szerelmes" vagyok Spanyolországba)
2011. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon zavart lehetsz,ha már Magyarországon élsz nem ártana,ha magyar csapatnak szurkolnál, vagy angol vagy spanyol vagy?Nem nagyon láttam még angolt magyar csapatnak szurkolni..szimpatizálni lehet velük,de szurkolni?
2011. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ebbe most ne menjünk bele ok? Hagyjuk a magyar focit:S
2011. febr. 20. 20:55
 5/5 anonim válasza:

jegyezdmeg, az király, magyar csapatnak szurkolni mondjuk a BL-ben....

én meg Barca drukker vagyok, már vagy 10 éve, de emellett nagyon szeretem a Bayern is, pl. meg szeretem a Manchestert is. ezeket a meccseket nagyjából fixen meg is nézem. + emellett nő vagyok, úgyhogy rám is furcsán szoktak nézni..... főleg más csajok. pláne ha megtudják, hogy a f1-et sem hagynám ki és a sportcsatornák vannak az első helyeken a tévémen:)

2011. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!