Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb focicsapat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon,de nagyon relatív kérdés...mert annyi,de annyi dolog van,.melyek alapján meg lehet határozni azt,h.melyik a jó/jobb/legjobb csapat...sikerek,múlt,jelen,jövő(...),aktuális forma,látványosság,szórakoztatás,játékos állomány...nagyon összetett...de szerintem eléggé egyértelmű az utóbbi években,h. a Barcelona,még ha nem is legyőzhetetlenek,mint azt láttuk párszor,de az,ahogy együtt vannak,tökéletesen érzik egymást,nagyon kreatívak,technikásak stb-stb-stb...ez teszi őket a legjobb csapattá...az más kérdés,h. SZÁMOMRA a legjobb csapat,mindig a kedvenc marad,attól függetlenül,h. elismerem az aktuális "janikat", így én akkor is JUVE drukker leszek,ha másod osztályban nyúzzák a csapatot -volt rá példa ugye- és ez , ne haragudjatok Barcasok,de szerintem felülmúl minden pillanatnyi dolgot,pl: a Barcanak annyi fiatal,14-15 éves stb kis hülye drukkol,bezzeg ha a real nyer majd mindent,akkor szó nélkül a realnak fog drukkolni,annyira nem szeretem az ilyeneket !..emlékszem,1 srác,volt sulimból,ManU.drukker volt,aztán Croni átment a Realba,és lám,hirtelen Realos lett...fújj,de undorítóak az ilyenek,remélem nektek is olyan lesz a Barca,mint nekem a JUVE,azaz teszem fel,ha vmi foyltán 2od osztályba sorolják őket is kitartotok mellette,am. arra kíváncsi lennék,h. amikor sehol nem volt a Barca-szó szerint, 7-8 helyekért versenyeztek..- akkor hol volt ez a rengeteg Ún. Barca Drukker ?

FORZA JUVE PER SEMPRE !

2011. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

BARCELONA! FCB!


Real Madridnak ez a játék?? hogy képesek a játékvezetővel és az ellenféllel összeverekedni? NEM TUDNAK VESZÍTENI? (ezt mondjuk megértem) de olyan szinten, hogy lökdösik Guardiola-t....-.- meg azokban olyan feszenség van, hogy ölni tudnának egy labdával is, erőszakos egy csapat...Nézd meg ott a Barca, megvédik egymást, szerény egy csapat, be is bizonyitották hogy erőszak nélkül is LEVERTÉK a Realt! 5-0-ra!!!

2011. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
számomra a Chelsea<3
2012. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 balogzsolt1 ***** válasza:
West Ham United vagy a Manchester United
2012. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

MIA SAN MIA!

Már vagy 8 éve

Minden csapatnak vannak hullámvölgyei.

Páréve a Bayern küzdött azért hogy BLbe szerepelhessen és onnan is kibuktak elég hamar.

Most ahogy megfigyelem inkább a Barca mintha kicsit széteset volna de a Man. United teljesen káosz. elment az edzőjük és szegények már felse ismerik azt a kerek hülyeséget amit labdának csuffolunk

2013. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Liverpool!
2019. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!