Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fradi-Újpest Nyugatiból 3-mas...

Fradi-Újpest Nyugatiból 3-mas metróval el lehet érni oda életben a Fradi színeiben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
El. Persze ha a fradisták így magukból indulnak ki (nyilván te megölnéd az első szembejövő lilát), akkor érthető, hogy miért nem túl népszerű focimeccsre járni.
2011. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem el, de inkább ne egyedül menj, meg nem tudom, h nézel ki, szerintem függ attól is, de lesz bőven rendőr ott is, ha a Magyar-Holland meccsből indulok ki amin televolt minden rendőrökkel már a meccs előtt 5 órával.:) De nem árt amíg utazol, ha mondjuk egy semleges színű pulcsit felvenni.:)
2011. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer ki próbáltam ezt.

Egy Újpest-DVSC mecsre ki mentem Fradi mezben meg sálban még 2-3 éve és senki nem vert meg vagy köpöt volna le.Csak néztek,hogy milyen bátor vagy hülye vagyok.Pedig 2m-es kigyúrt szekrények közt mászkáltam és voltak vagy 2-3 ezren a lilák.

2011. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah meg egy Újpesti emberkét is láttam már a Fradi meccsen.Bent a k-l szektorban.(k-l szektor= b közép)

És semmi balhé nem volt ott álldogált sörözgetett azt kész csak mindenki elkezdte,hogy ki nem ugrál szar Újpesti hej,hej meg ment a mocskos lilák,mocskos lilák.

2011. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyád a mocskos te fradista segg
2014. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!