Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gonoltok a magyar foci...

Mit gonoltok a magyar foci eredményeiről? Szerinetek javult a magyar labdarúgás? Kijutunk az eb-re?

Figyelt kérdés
Ugyértem tegnap megvertük a svédeket, tavaj kijutott a Debrecen bl-re, elötte meg u21 bronzérem(jó már rég volt) de szerintemk már nem olyan rossz a magyar foci helyzete, jó én nem vagyok olyan nagy szakértő lehet már régebben is voltak ilyen sikerek amik késöbb abbamarattak és minden a régi lett de én csak pár éve nézek focimeccseket így nem tudom hogy pl 10 éve mi volt a helyzet.
2011. szept. 3. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes mert a nagy nevek nem játszottak tegnap ,lehet ha játszanak akkor kikapunk
2011. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyértelműen nem változott semmi, csak most velünk volt a szerencse is.

Ezekkel a svédekkel már többször is volt, hogy csak épphogy kikaptunk egy góllal (úgy hogy azokon se voltunk jobbak).


Ennyi.

10 éve is sz@r volt, de akkor jobb volt. A válogatott akkor is szenvedett, de legalább 1-2 klub csapatunk megérte a szeptembert.

2011. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Egyre feljebb kerülünk a világranglistán, egyre jobb eredményeket érünk el nemzetközi szinten, a játékosaink egyre nagyon csapatokban játszanak Európában. 2003-ban még minden magyar Ausztriában, Hollandiában meg Belgiumban játszott, nem voltunk sehol, hogy Premier League vagy akár angol másodosztály. Olaszban sem volt senki (most Koman, Lackó, Rudi is ott volt). Fiataljaink egyre nagyobb csapatokba kerülnek (Liverpool, Milan, stb...)
2011. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!