Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lionel Messi Kapott valaha...

Lionel Messi Kapott valaha piros lapot a barcaban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ja
2012. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem melyik mérkőzésen de kapott
2012. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azt nem tudom de az első válogatott meccsét ellenünk játszotta és 2 perc múlva kiállították mert lekönyökölte Vanczákot....
2012. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mármint a becserélése után 2 percel
2012. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sokszor megérdemelte volna,pl utoljára az el clasicón.
2012. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja
2012. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pont azért kérdeztem mert szeretem messit de nem vagyok valami nagy focifan... pont azért érdekelt volna mert én még nem láttam egy meccsen sem hogy kapott volna... meg én úgy látom hogy azért nem egy szabálytalan fickó.. mint pl ronaldo :D persze néha ő is megérdemelné..
2012. jan. 2. 16:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Ronaldo szabálytalan fickó? Te is aztán sokat értesz a focihoz, és egy divat-Barca-fan vagy. Tudod mit? Mutatok neked egy érdekes videót: http://www.youtube.com/watch?v=dL7JVJoFvNI

Nézd végig!

2012. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
"divat barca fan"?? kinőttem én már abból a korból hogy bármit is divatból csináljak.. vicces vagy.. :D és persze a színészkedés nagyon hozzá tartozik a mai focihoz ezt aláírom... sajnálatos dolog.. de én nem akartam ronaldot szidni félre ne értsd.. :D de abban egyetértünk szerintem hogy a realrol vagy bármelyik klubról lehetne ilyen videót csinálni.. :P
2012. jan. 2. 17:38
 10/13 lee12 ***** válasza:
37%

most lehet fikázni a barcát de realosok meg kell tanulnotok veszíteni

a barca nem azért bajnok minden évben mert egyfolytában csalnak hanem mert van összhang

ha a real is eléri ezt akkor ők is lehetnek bajnokok

és amúgy inkább színészkedjenek mint hogy sérüléseket okozzanak pl pepe

2012. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!