Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mi llesz a Bajnoko...

Szerintetek mi llesz a Bajnokok ligája vége?

Figyelt kérdés

1.Dortmund-Barca döntő. Barca a győztes.

2.Dortmund-Barca döntő. Dortmund a győztes.

3.Dortmund-Bayern döntő. Dortmund a győztes.

4.Dortmund-Bayern Döntő. Bayern a győztes.

5.Real-Barca döntő. Barca a győztes.

6.Real-Barca döntő. Real a győztes.

7.Real-Bayern döntő. Real a győztes.

8.Real-Bayern döntő. Bayern a győztes.


Számot írjatok :D Köszi.



2013. ápr. 13. 21:54
 1/10 A kérdező kommentje:

Én magam nagy Bayern drukker vagyok és szerintem ez lesz (legalábbis remélem) a vége:"Real-Bayern döntő. Bayern a győztes."


De szívem szerint a "Dortmund-Bayern Döntő. Bayern a győztes." szeretném :D

2013. ápr. 13. 22:01
 2/10 anonim ***** válasza:

4.

Barca és Bayern drukker vagyok.De remélem a Bayern jut tovább, mert messze a legerősebb csapat.És a Barcának illetve Titónak lesz alkalma még BL-t nyerni, Heynckess idén visszavonul, egy triplázással búcsúzzon.

És azért a Dortmund, mert szeretném látni h az elmúlt 2 évi rabigáért revansot vettek a bajorok!

Nagyon pocsék volt látni tavaly h mindenből 2. lett a csapat, de számomra akk a BL volt a legbosszantóbb.

2013. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

8.

Ez a Bayern ba**ott erős, szerintem perpill a legjobb csapat.

Forza Juve

2013. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A Bayern a döntőbe jut, formába vannak :)

Szerintem Bayern-Real döntő lesz... És a Real lesz a győztes egy jó kis tizenegyespárbajjal... bár afelől már kétségem lenne... tavalyi elődöntő... :-)

Dehát, győzzön aki a legjobb

2013. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2.
2013. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Bayern-drukkerként teljesen egyet értek veled kérdező.Szerintem is Bayern-Real döntő lesz, de legszívesebben Bayern-Dortmundot látnék.
2013. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5
2013. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
7.Reálos vagyok, és szerintem is most a 4-ed döntőkben most a Bayern a legerősebb, de a döntőre a Real bemelegszik és 1golkülömbséggel megveri a bayern-t.(én most ennek örülnék, és szerintem lehetséges.)
2013. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TKA28 ***** válasza:
Dortmund-Bayern donto lesz es itt van az hogy nincs tovabb :P mert nem tudok donteni :P
2013. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
4-es a bayern 90%-ban továbbjutott a barca ellen a dortmund is nagyvalószinűséggel tovább megy és sztem a döntőben a bayern győz egy szoros meccsen!
2013. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!