Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A barcások miért nem tudják...

A barcások miért nem tudják elfogadni a vereséget? Pld. Az egyik osztálytársam is a barcának szurkol és amikor a bajer 7 gólt rugót akor azt mondta hogy a bajer csalt szoval xdd mevetséges értelmes válaszokat kérek

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert a hungarokatalánok 90%-a max. 14-15 éves, és elég sok lány is van közöttük, akik még kevésbé viselik jól az ilyesmit :D Emellett nagyon túl volt misztifikálva ez a csapat, a média is orrba-szájba nyalta a seggüket, mintha kötelező lenne, lassan már ott tartottak, hogy a barcásoknak még a fingjuk sem büdös. Itt volt az ideje, hogy valaki visszahúzza a csapatot és a "szurkolóit" is a földre.
2013. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan a Barcásokon megse lepődöm , az ilyenek divatdrukker 12évesek akik a focit nem tudják reális szemmel nézni .
2013. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
na akkor most én is válaszolok..13 éves lány vagyok, és 6 éve Barcás..tudom a Barca történetét stb.stb. és elviseltem hogy 7-0-ás összesítéssel a Bayern jutott tovább..a Bayern jelenleg sokkal jobb,erősebb mint bármelyik csapat..mind2 meccsen több volt bennük a győzni akarás, a csapatszellem, lelkileg, testileg és fizikailag is a topon vannak. + a német foci sokkal erősebb mint a spanyol..nézzétek meg, a La Ligában miből áll a bajnokság?! Real,Barca..meg még esetleg az Atletico Madrid..szóval nincs sok erős csapat....Bundesligában? ott a Dortmund,Bayern,Schalke,a 'Gladbach se rossz, meg még esetleg a Leverkusen..több erős csapat van ott mint a La Liga-ban..szóval teljesen megérdemelten jutott tovább a Bayern a BL döntőben, ahogy a Dortmund is :) nem volt azért nekem sem könnyű túl tennem magam, mert hittem abban hogy megtudjuk csinálni..de nem jött össze :/ majd jövőre..:D és szívből gratulálok mindkét német csapatnak hogy a döntőbe jutottak, megérdemelték! :) ja, és hozzáteszem, hogy szerintem Tito jó edző, de nem a Barcába való..:(
2013. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Végre egy barcás, aki elismeri, hogy a La Liga nem egy erős bajnokság a Realon meg a Barcán kívül.
2013. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

13 éves lány és utolsó válaszoló... 2 hülye egy pár szokták volt mondani.


A Spanyol csapatok igenis nagyon erősek.

Ne a bajnokság alapján itélkezzetek, mert az alap.

Real vagy Barca az első aztán jön a többi csapat évről-évre változó sorrendben.


De ez nem azért van, mert csak a Real és a Barca erős csapat, hanem azért, MERT EZ A VILÁG KÉT LEGERŐSEBB CSAPATA ÉS ÍGY A TÖBBI SPANYOL CSAPAT ELTÖRPÜL MELLETÜK.


Nézzétek csak meg a Spanyol csaptatok nemzetközi szerepléseit.

Szinte, MONDOM SZINTE, bármelyik más bajnokságból való csapatattal felveszik a versenyt.

Gondolkozzatok el ezen...

2013. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
majd akkor ha rájössz hogy igazam van
2013. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Világ két legerősebb csapata az persze :D Világ két legjobb hype-olt csapata esetleg ;)
2013. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezen csak az a vicces hogy egy Manu szurkoló mondja ..
2013. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Miért? A spanyolok seggébe van tövig belemászva az UEFA meg a FIFA Platinistől, Blatterestől...
2013. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Há mondjuk azért némely gól tényleg szabálytalan volt. Kb. csak 3-4. Egyébként jobb volt a Bayern, a két meccsen összesen mondjuk 3 góllal. Legalábbis gólokban jobb.
2013. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!