Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol és kitől tanulhatnék...

Hol és kitől tanulhatnék picit focizni? 25 múltam, lány vagyok...

Figyelt kérdés
Csak olyan szinten szeretnék belejönni, hogy a hasonkorú srác spanjaimmal játszogathassak úgy, hogy ne hátráltassam nagyon őket. Éveket is rászánnék természetresen:) Ha valakinek írhatok privit, külön köszi! :)
2008. jún. 16. 15:12
 1/10 anonim válasza:
68%
A srác spanjaidnak nincs türelmük hozzád? Vagy profitól akarsz órabérben tanulni? Nehogy lehurrogásnak vedd. Tényleg csak kérdezem.
2008. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem kell, hogy annyira profi legyen, s szívesen tanulnék órabérért. egy átlagos srác rendelkezne azzal a tudással, hogy egy kicsit tanítgasson. azt szeretném, ha ketten lennénk, nekem úgyis a kapus lét tetszik.
2008. jún. 16. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj legalább egy várost, hogy hol lax, hátha olvassa onnan valaki a "kérdésed". Sok sikert !!!
2008. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
81%

szia kapus nem akarsz lenni 12 éves vok de profi

estleg kapuralőni tanulhatsz védeni is ingyen!

2008. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2008. júl. 4. 14:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Védeni hol tanulhatnék???
2008. júl. 4. 14:22
 7/10 anonim válasza:
Bácsalmás Tűrr I. 36 a telefonszámom06305860222ok?!
2008. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én kapus voltam 2 évig(lány vok és 16 éves), de most úgy tűnik h abbahagyom a focit.

amúgy, amikor elhatroztam h kapus leszek, kerestem neten egy kapusedzőt és lejártam a fiúk közé edzeni. aztán bekerültem egy csapatba, és nagyon jól ment a védés, de most (szokásomhoz híven :P) megint sportágat váltok :)


nagyon jó h kapus szeretnél leni, ők a legjobbak! imádok vetődni! nekem mondjuk csak a kirúgásokkal vannak kisebb gondjaim...

2008. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem azért mondom,de nagyon aranyos,ahogy itt lányok beszélgetnek a fociról.Ez egy nagyon kemény és balesetveszélyes sportág higyjétek el,a kapus poszt meg különösen.Menjetek szerintem inkább röplabdázni vagy kézizni,az lenne a nektek való.Amúgy meg 25 évesen amúgy is késő lenne belefogni.Ilyenkor már nem tanul olyan gyorsan az ember.
2008. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

figyelj, szerintem egyáltalán nem gáz h a lányok fociznak. és szerintem inkább büszkének kéne lenni arra h a női válogaott jobb eredményeket tud felmutatni mint a jelenlegi férfi válogatott.

mindenki azt sportol, amit szeret. most nem azért, de ha neked annyira gáz h a lámyok fociznak, akkor mit szólsz a női bokszhoz ill súlyemeléshez stb.?

amúgy abban igazad van h 25 évesen télleg késő elkezdeni, már hobbiszinten már akkor is fejlődsz ha csak kimész egyérintőzni a srácokkal

2008. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!