Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudom mit válasszak...

Nem tudom mit válasszak :asztalitenisz vagy miodern tánc?

Figyelt kérdés
már 3.éve asztaliteniszezem heti 8 órát de most le szeretnék kezdenék táncolni de az edző nem enged a heti 8 órából ha táncolok elküld edzésről
2009. okt. 8. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Heti 8 ora asztalitenisz? Az rengeteg. En a helyedben, (gondolom lany vagy, ugye?) tancolnek inkabb. Ott jo a zene, mindig utaztok fellepni, sok mindenkit megismerhetsz, jo alakformalo...stb. sokkal jobb, mint a ping-pong.
2009. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Neszivass válasza:

Ha komolyan űzöd az asztaliteniszt (hány éves vagy?), akkor mindenképp hagyj időt arra, hogy kiderüljön: eljuthatsz-e majd egy Olimpiára, stb. Nagyon fontos az utánpótlás, kár lenne veszni hagyni egy igazi tehetséget.

Ha mindeközben táncolni is van kedved, válassz olyan társulatot, ahol elfogadják az egyéb elfoglaltságaidat és csak mint hobbi tekinthetsz az egészre. Így mindkettőben lesz részed, de nem teszel visszafordíthatatlan lépést. Egyelőre.

Ha a pinyó is csak hobbi, akkor nyilván azt kell választanod, amit jobban szeretnél, de kérd ki az edződ és a számodra fontos emberek véleményét is.

2009. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, tavaly a megyei diákolimpián harmadik voltam
2009. okt. 8. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Válaszd a táncot,hidd el nem bánod meg.:)
2009. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már meg van a megoldás
2009. okt. 23. 13:09
 6/8 anonim válasza:
pingpong...én már majdnem 4 éve játszom és imádoom. 3hét múlva meg megyek országos diákolimpiára...szóval szerintem maradj meg pingpongozni..:DD
2011. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
honnan való vagy én is megyek az országos diákolipiára...:D:D:D:D
2011. jan. 29. 21:52
 8/8 A kérdező kommentje:
lécci írj utolsóóóó!!!:)
2011. jan. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!