Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14-15 évesen megéri meg...

14-15 évesen megéri meg elkezdeni focizni? Lehet esélyem még arra, hogy megtanuljak rendesen, esetleg idősebb koromban valami csapathoz bekerüljek?

Figyelt kérdés
és ha elkezdenék járni a csapattársak stb. nem nagyon közösítenének ki? vagy ez a csapattól függ?
2009. okt. 14. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak nemzetköziIeg eIismert focisták akik 16 17 évesen kezdték
2009. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van olyan ismerősöm aki 15 évesen kezdte és remek focista lett belőle, annyira jól megy neki, hogy most csapatkapitány. De ez attól is függ h milyen jó a fizikumod h sportoltál-e már valamit és h mennyire vagy kitartó. Szerintem mindenképp próbáld meg! Sok sikert hozzá!
2009. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háth attol függ fociztál e már elötte mert ha teljesen alapoktol kezded nem érdemes. De ha már hobbi szintem focizol kb 8 éve akkor érdemes még. De valami nagyobb csapatnál hogy szokjad és ha jol játszol ugyis viszed valamire. Én 6 évesen kezdtem mondjuk XD
2009. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Focizni nem lehet megtanulni...Aki jól tud focizni, azon már nagyon korán észre lehet venni az ügyességét. Persze ha sokat focizol akkor időközben egyre jobb leszel. Esélyed persze lehet, de ha eddig a foci közelében sem voltál, akkor ne álmodj az NB1-ről! :D

Nyugodtan menj a helyi focicsapatba! Először te leszel a legügyetlenebb, és persze újoncként kezelnek majd, de ennek hamar vége lesz!

2009. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én U7-ben kezdtem vidiben.Elég korán kell elkezdeni,de ha jó vagy még nem késő.
2009. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!