Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szalai Ádám nyakára keres a...

Szalai Ádám nyakára keres a Schalke csatárt, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szalai remekül játszik a Schalke-ban és ezt gólokkal bizonyította. Nagy szerepet játszott abban, hogy a német klub a BL főtáblán lehet. A felkészülési mérkőzéseken ontotta a gólokat, a bajnokságban is lőtt már kettőt, és a Schalke egyetlen pontját is ő hozta eddig.


Kérdem én: Minek "akarnak" akkor még egy csatárt a nyakára hozni, ha igazak a hírek? Mivel a Schalke általában 1 csatárral játszik, és ha visszatér a holland, akkor mi lesz ennek az értelme, ha pl. Adebayort Ádám nyakára hozzák? Akkor lenne három csatár, és Ádám lenne a harmadik? Szerintem eleget bizonyított Ádi, nagyon rövid ideje van a csapatnál, és már főszerepeket játszik a meccseken, más játékos ennyi idő alatt nem biztos, h letenne ennyit az asztalra.... Tehát ha a holland felépül, és jön Adebayor vagy bármely más csatár, akkor mi szerepe lesz Ádámnak, meg minek, ha jól teljesít? Sokszor úgy jöhet le, hogy minden áron akarnak valakit helyette, vagy nem és az egész csak bulvár?



2013. aug. 31. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden játékos életében vannak hullámvölgyek, Ádám remek formája sem tarthat örökké. És ezekben az időkben bizony a csapat érdeke azt szolgálja, hogy az éppen csúcsformában játszó játékos lépjen pályára, 3 jó csatárból pedig azért lehet válogatni. Arról nem is beszélve, hogy több taktikai lehetősége marad a csapatnak, vagy ha az egyik kidől, mint most Huntelaar.
2013. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de ha a holland felépül, akkor Ádám ott lehet cserének, akkor minek egy harmadik, de ha lesz is harmadik, akkor minek kellett Ádám? Persze ezen kérdésem csak akkor igaz, ha nem fog játszani Ádi, ha jönne még egy csatár. Lehet én érzem rosszul, de mintha Ádám csak azért kezdene, mer Ő nincs más, és mindenáron, akarnak "helyette" valakit....ha ez igaz lenne, akkor azt nem érteném, mert azért szép számmal rugdosta a gólokat eddig.... De ez a verzió remélem nem igaz, és bíznak Szalaiban. :)
2013. aug. 31. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

A top csapatoknak általában több remek játékosuk van 1 poszton. Nekik 1 kiváló csatáruk van, az pedig Huntelaar. Ő pedig sérülékeny és formaingadozó.

Szalai még nem klasszis csatár, csak egy tehetséges játékos.

Adebayor se egy világklasszis csatár, ki tudná szorítani őt Szalai ha tartja jó formáját. De a Schalke menedzsere nem úgy gondolkodik, hogy elég 1 csatár (jelenleg csak Ádám egészséges, de ő se teljesen).

És koránt sem biztos, ha felépül a holland, hogy Szalai nem fog mellette, mögötte játszani. Ő több poszton is tud játszani.

2013. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy ez így van rendjén. Szalai lényegében Huntelaar cseréje. Na de mi van, ha ő is kidől? A világ minden klubjánál így működik...
2013. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én ezt mind értem, de Szalai eléggé jó formában van, és a holland is, szerintem nincs szükség még egy csatárra, de bevallom, hogy mivel én is magyar vagyok, és drukkolok Ádámnak, elfogult vagyok egy picit. :)


De szerintem a magyar-holland csatárpáros szerintem elég lenne, mivel a Schalke egy csatárral játszik....:D


KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI HOZZÁSZÓLÁSOKAT! :d

2013. aug. 31. 19:10
 6/8 anonim válasza:
Attol meg, hogy a Schalke egy csatarral jatszik, az nem azt jelenti, hogy csak egy csatara lehet a klubnak......Huntelaar mar a mult, szerintem nem sok van hatra neki a Schalkeban, ha Szalai is kidol, ki jatszik majd csatar poszton? Akkor ennyi erovel a Barca meg Messi nyakara vette meg Neymart? Ugyanmar...
2013. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Ebben igazad van, viszont Messi szerepe teljesen más, mint Szalaié. Szalai egy center, egy ék, Messi meg bár elvileg csatár, de a pálya minden szegmensén megfordul...

2013. szept. 2. 19:25
 8/8 Antimod ***** válasza:
Huntelaar nyakára hozták oda Szalait. A holland lesérült, és Szalainak is kell egy helyettes. Így megy ez. Ha megnézed a topcsapatokat, még a padon is kimagasló képességű játékosok ülnek.
2013. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!