Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 évesen késő elkezdenem...

14 évesen késő elkezdenem kézilabdázni?

Figyelt kérdés
9 évesen kézilabdáztam 1 évig de utána abbahagytam. most újra elszeretném kezdeni. nem késő már?
2013. szept. 24. 22:12
 1/5 anonim válasza:
Nem nem késő elkezdeni ...egyik barátnőm...most 16 éves 14 évesen kezdte ...addig a napig soha nem kézizett csak tesin..és most győrbe egy csapatba kézilabdázik és nagyon ügyes..két év alatt nagyon sokra jutott pedig nem nagyon szeretett sportolni ...szóval szerintem igen el lehet kezdeni nyugottan ;) én 6 éve kézizek most 14 éves vagyok ;) és nagyon jól haladok :P
2013. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Soha sem késő!:))
2013. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyik kézistársam 28 évesen kezdte és meglepően ügyes
2013. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs olyan,hogy túl késő :) Én idén kezdtem újra a kézilabdát pár év kihagyással(előtte 3évig csináltam) Most 16éves vagyok,pár hónapba telt mire visszarázódtam a játék "varázsába" és napról napra jobban teljesítek. Szóval hajrá ;)
2013. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elkezdtem újra pár hét alatt én is belerázódtam :)
2013. nov. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!