Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnátok irni jó minőségű,...

Tudnátok irni jó minőségű, kültérre tervezett kosárlabdát?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat ami 10-15 ezer alatt van. De irhattok kültérre-beltérire is. Köszönöm.

#ár #kosárlabda #minőség #kültéri kosárlabda #beltéri kosárlabda
2014. jan. 25. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Molten GG7

Kompozit, nagyon jól bírja a strapát, szép, jó fogású, de olyan 10-12 ezer.


Decathlon kipsta labdái:


Kipsta Rise-up 7

1500 forint, gumiborítás, elég furán tapad, de meg lehet szokni, jó a fogása. 3 éve vettem egyet, de nem tudom igazából szétverni aszfalton. Kicsit fura elsőre, de idővel nagyon megszerettem. 1500 forintért kiváló labda, nagyon jól bírja, nagyon jól pattog.


Kipsta Overtime

Szerintem nem sokkal tud többet mint a rise-up, bár az biztos hogy szebb, jobb a borítás. 5000 körül van, ez is direkt kinti pályákra, kopásálló, jól pattog, minden ami kell.


Kipsta Alley Hoop 7

7-8000 körül van, nagyon menőn néz ki, ilyen tökre csöves beütése van. Abroncsozva van, elvileg jobban lehet fogni, én mondjuk rohadtul nem szeretem az ilyen labdákat, de kinek a pap...

2014. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy kipsta overtime-om van. Ilyen: [link]


7 ezer körül volt. Csak azért vettem, mert a Nike már elkopott, aztán mivel jó volt a fogása, meg a tapintása, gondoltam adok neki egy esélyt. Hát azt kell mondjam elég kellemeset csalódtam. Nagyon korrekt labda. 16 éve kosarazunk, most már 6 hónapja nyúzzuk ezt a Kipstát meccs labdaként a srácokkal kint is, bent is és simán felveszi a versenyt minőségben a 10-12 ezres nike vagy adidas labdákkal. Szóval csak ajánlani tudom.

2014. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor az a Kipsta gyerek sem kivétel. Úgy látszik, hogy nagyon bírják a betont ezek a labdák, jó áron :)
2014. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi gyerekek a választ, mostmár télleg kell egy új labda, csak menjen el a rossz idő :(( akkor énis kpistát veszek :)
2014. jan. 26. 20:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy ti hány évesen keztetek kosarazni?
2014. jan. 26. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
én 14, most 30 vagyok.
2014. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyan 11 lehettem amikor megismerkedtem a játékkal, most vagyok 19. Bár én csak hobbiszinten nyomom, nem csapatban.
2014. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az klassz. Én 4 évig kosaraztam azán abbahagytam mert nem volt a környéken jó oktatás, de aztán rájöttem hogy nincs is rá szükségem és most ujra akarom kezdeni, remélem nem felejtettem sokat. :) 14/L
2014. jan. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!