Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a velemenyetek arrol ahogy...

Mi a velemenyetek arrol ahogy Neymar jatszik es viselkedik?

Figyelt kérdés

Vegyes erzeseim vannak Neymarral kapcsolatban. El kell ismerni hogy otthon volt par nagyon jo szezonja, amikor a brazil labdarugasban minden rola szolt. Ontotta a szebbnel szebb cseleket es golokat. Azonban miota Europaba igazolt, szerintem kicsit tul nagy lett az arca (eleg ha a ManCity elleni meccs elotti nyilatkozatara gondolunk, vagy peldaul a nemreg megjelent oneletrajzi konyvere, alcim: az FC Barcelona es a brazil valogatott "klasszisanak" sikertortenete).


Azert alljon meg egy kicsit a menet: Europaban eddig semmit nem tett le az asztalra. Nulla. Eddig kozel sincs ahhoz hogy a hozza fuzott remenyeket bevaltsa. Nagyon elvakult Barca drukkernek es Neymar-fannak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt megcafolja. Az, hogy braziliaban le birta cselezni a 40 eves lomha vedoket egyaltalan nem azt jelenti hogy ez itt is megy neki. Mert eleg ha megnezunk barmilyen Barcelona meccset, nem is a nemzetkozi porondrol beszelek, csak barmilyen bajnokirol (most lett vege a Sociedad ellen egynek pl., innen jutott eszembe a kerdes) es latjuk hogy csak akkor nagy cselgep amikor az alap vagy az oldalvonal mellett kell ide-oda teszegetni a labdat, meg bohockodni ugy, hogy vedo sincs korulotte. Amikor arra kerul a sor hogy egy az egyben meg kellene verni egy vedot, mar nem megy neki. Passzolni nem szeret, labdat vesziteni viszont nagyon jol tud.


Attol meg, hogy o a Barcelona "klasszisa" legyen szerintem csak Montoya meg Bertran all messzebb, mint o. Es ugy gondolom mondjuk egy Lionel Messire nezve konkretan sertes ezt az embert klasszisnak nevezni.


Mint azt mar irtam, ehhez a teljesitmenyhez kepest viszont szerintem igen nagy a fiu arca. Erdeklodessel varom hogy mi lesz a tovabbi sorsa, de en az o helyeben a focira koncentralnek nem a flegma nyilatkozatokra, meg oneletrajzokra. Ti mit gondoltok errol, indokolt ekkora arc ilyen teljesitmeny mellett?


Nem vagyok mellesleg Barcelona drukker, nem szeretem a focijukat, sem azt ahogy a palyan viselkednek.


2014. febr. 22. 22:02
 1/2 lio77 ***** válasza:
Barca drukker vagyok:) Tényleg nagyon túlértékelt..a tehetsége és a képességei abszolút megvannak,hogy 3-4-5 év múlva akár a legjobb legyen,jelenleg viszont még szerintem tehetség kategóriába sorolható.Azért tegyük hozzá hogy nagyon sok cselgép volt a brazil bajnokságban,köztük tapasztalt,régi nagy focistákkal(luis fabiano pl).de közülük kitűnt,tényleg látványosak azok a cselek na.Messihez hasonlítani nagy baromság,nem ecsetelném miért..Szerintem jó a hozzáállása,nem hinném hogy nagyképű,inkább csak benne van a brazil virtus,lásd Dani Alves.A most véget érő meccshez ne viszoníts,az egész csapat nulla volt(iniesta kivétel talán),szóval ennél azért bőven többet csinál ő is.Pl a Celtic elleni mesterhármasa jó indok erre.Gólpassza is azt hiszem 10 fölött van már,1 hónapot kihagyott,szélsőtől nem rossz.Összességében nagyon jó játékos,sokat kell még fejlődnie,hogy a nagyokhoz hasonlíthassák.Azért akiért a Barca és a Real Madrid versenyez,rossz már nem lehet:)
2014. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A brazil játékosok mindig túlértékeltek.

Aki már kicsit is technikásabb az átlagnál (a brazil átlagra gondolok, nem a magyarra) megkapja az új Ronaldo, Pelé, Dinho, Kaka stb jelzőt.

Neymar tehetséges, jó játékos, de akkora hypeal mintha már lenne 2-3 aranylabdája.

2014. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!