Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy érjem el hogy úgy érződjö...

Hogy érjem el hogy úgy érződjön hogy leállt a szívverésem?

Figyelt kérdés

Egy tipp szerint úgy is lehet hogy egy alig pattogó gumilabdát berakok a hónom alá és úgy érződik a csuklómban hogy leállt a szívverésem.

Ez igaz?

Ha nem akkor kérlek írjatok pár tippet.

Kösz.....


2014. márc. 17. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarul el akarod szorítani a pulzusodat. Nézd meg az artériás nyomáspontokat a karodon. A hónaljadnál pont oda tudod szorítani a fő verőeret a felkarcsontodhoz. És egyébként ez miért is lesz jó neked?
2014. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem
2014. márc. 18. 17:12
 3/7 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok hogy úgy állítom le a pulzusomat mint az illuzionisták szerintem ők sem állítják le igazából csak elhitetik.

Nem?????

2014. márc. 20. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:

A pulzusodat hogy állítanád már le? Tudod, nem valami sok másodperced lenne utána, hogy egyes létfontosságú szerveid működése igencsak megcsappanjon, főleg az agyadé, majd elájulj, életveszélybe kerülj.



Amit pedig a kérdésedben leírtál, az az, amiről én beszéltem: beraksz egy gumilabdát a hónod alá, elszorítod a karodat ellátó fő verőeredet (axilláris artéria), így az azt ellátó területek ereiben a pulzus csökken. Nem nagy kaland. Ha rálépsz egy slagra, akkor nyilván nem fog a víz folyásirányától távolabb levő slagrészeken olyan vízfolyás lenni, mint előtte.

2014. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval ha elszorítom a karomon ellátó fő verőeret axilláris artériát így az azt ellátó területek ereiben a pulzusom csökken.

De ez veszélyes ha így csinálom ahogy leírtad?

2014. márc. 21. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ezzel szórakozol, akkor jó esetben max elzsibbad. Ha lekötnek egy eret teljesen, akkor gondolom nem kell magyarázni, mi történik az ellátási területével. Normál esetben ez csak nem fordul már elő, de láttam, hogy az embereknek gyakorlatilag semmi nem szab határt.
2014. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. márc. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!