Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki a leghelyesebb...

Szerintetek ki a leghelyesebb focista?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 19:10
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Kilences és tízes vagyok. Ezt a Neymar rajongást én sem értem főleg, ahogy mostanában kinéz.
2014. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ahogy mostanában kinéz (fehér szakállal pl), az cuki. Nem csak az, ahogyan kinéz, hanem maga az ötlet, hogy így szeretne kinézni. :D Szerintem nagyon édes.
2014. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Neymar! És már nem tudom hányas volt aki írta hogy sapka kéne neki hogy ne aggodjon a haja miatt..De szerintem meccs közben pont nem piszkálja a haját. Az hogy amúgy jól akar kinézni azzal hol van a gond? Ronaldo az aki jó domlgában már nem tud mit csinálni a sok pénzzel és szét van szolizva a feje. Neymar mint ember is említésre méltó (Pl.: Most építetett egy stadiont,egy hatalmas épületet a szegény gyerekeknek.) <3 Helyesnek még Ter Stegen is nagyon helyes! És még vissza térve Neymarra. Szerintem eszméletlenül cselez,bár ezt a tudását imost Spanyolországban elég ritkán csillogtatja meg. És ezzel most semmilyen Real szurkolót nem akartam megbántani,de tényleg! Én elismerem hogy a Real jobb csapat mint a Barca,ügyesebb,olykor kreatívabb,de attól még én Barca-s vagyok,és ezen senki ne akarjon változtatni! (Meg Vidi-s :) )
2015. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
*Tudását,most
2015. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, Nemymártól ez szép dolog na, de azért CR is szokott ám adományozni. Itthon meg a vidi, ahogy mondod.
2015. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Jaj,ne érts félre tudom hogy Ronaldo is szokott adományozni,csak a hajas dolog miatt írtam a szolisat :)
2015. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
David Beckham *-*
2016. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Ibracadabra válasza:

Király Gabi😍

Ibrahimovic😍

Böde Dani😍

Özil😍

Ribery😍

2017. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Lewandowski 💕
2018. júl. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!