Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kb hány fedett futballstadion...

Kb hány fedett futballstadion van a világon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:

most így fejből ennyit tudok:


Schalke 04 stadionja, Gelsenkirchen

Ajax stadiionja, Amsterdam

Millenium stadion, Cardiff

ezek mind teljesen lefedhetőek


ill még a wembley olyan szempontból hogy a kapu mögötti lelátókat tudják lefedni ha akarják szabadon is hagyhatják a többi ugye alapból fedett


meg a Lillenek épül fedhető stadionja 2012re készül el(pont ma lille-psg meccsen mondta a kommentátor)


többről sajnos nemtudok araboknál, keleten még lehetnek

2010. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél!
2010. jan. 17. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
szívesen, szabad megkérdezni hogy mihez kell? amúgy ha találsz még leírhatnád ide mert ezek engem is nagyon érdekelnek:)
2010. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos, tulajdonképpen egy vita miatt tettem fel a kérdést, és fel voltam háborodva, hogy egy igazán fontos meccset is el kell halasztani a hó, ritkább esetben az eső miatt. (pl Angliában), és, hogy manapság nincs elég fedett stadion az ilyenek elkerülésére. Azért szerintem minden fejlettebb országban megoldható lenne legalább egy ilyen építése. Amúgy én úgy emlékeztem, hogy Németországban is van egy, de nem találtam meg a neten, szóval valószínűleg tévedtem.
2010. jan. 18. 06:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Németországba a stadion a Schalke 04-é.
2010. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de azon kívül emlékeztem egyre. Valamiért úgy gondoltam, hogy a berlini lesz az, de utánajártam és nem.
2010. jan. 19. 08:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a Werder Bremen
2010. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez elég érdekes, amúgy, hogy itt van ennyi stadion télen is fociznak de nem fedett... miért ? Nem hinném, hogy az a maradék kis nyitott rész befedése olyan drága lett volna már. Nem kéne pálya fütés meg pálya alatti vízelvezetés, nemkéne hóba+ poloba focizniuk+ meleg is lehetne bent. Elég hülyeség a nyitott megoldás de mindegy
2018. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jó régi kérdés már, de hohelyzetnel legtöbbször nem azért halasztjak el a meccset, mert nem tudnak azt lejatszani, hanem mert sok szurkoló nem tudná eljutni a meccsre vagy csak nem biztonságos körülmények között és ezért szoktak elhalasztani.
2019. júl. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!