Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért baj az, ha egy fiú nem...

Miért baj az, ha egy fiú nem szereti a focit?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 16:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én sem szeretem, szerintem egyáltalán nem baj. Miért merült ez fel benned? 15/F
2014. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem egyáltalán nem baj, én se szeretem a focit, és egy csomó srácor ismerek aki szintén nem szereti.. nem okozott eddig semmi problémát :)

16/L

2014. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mert a lányok mindig a focistákat szeretik és soha nem hallasz olyat hogy: " az a kosaras srác olyan cuki".

Meg azt mondják: aki nem szereti a focit az meleg,szerintem ez pont fordítva van.

2014. szept. 14. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne általánosíts, kérlek
2014. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
*Néhány lány
2014. szept. 14. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

ezert nem kell ostoba lanyokkal beszelgetni meg az o velemenyukbol kiidnulni. ok azt latjak, hogy a 'focista' sok penzt keres (a semmire), es itt meg is allnak. az sokkal kevesbe erdekli oket, ha az adott focista kozben ostoba mint egy tal katica, kilog a kapanyel a szajabol, a baratnoit ugy valtogatja mint az alsonadragot, az aktualissal meg ugy banik mintha a s**gebol huzta volna elo.


lassan 40 leszek, utalom a focit tiszta szivembol, meg a semmirekello 'focistakat' is, megis van felesegem, csaladom. csak a megfelelo not kell megtalalni, es nem a focistak korul legyeskedo ribikre csorgatni a nyalat...

2014. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

"lassan 40 leszek, utalom a focit tiszta szivembol, meg a semmirekello 'focistakat' is, megis van felesegem, csaladom. csak a megfelelo not kell megtalalni, es nem a focistak korul legyeskedo ribikre csorgatni a nyalat..."


Csatlakozom, szinte szó szerint ugyanezt mondanám, csak az életkorom más egy kicsit.... :-)

De a lényeg ugyanez.

2014. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld én sem szeretem. Maga a foci tetszik mint játék, meg a sportteljesítményt elismerem. Csk az összes többi miatt nekem hányingerem van tőle.


- Pl. hogy a csapból is az folyik, a rádióban ha spothírek vannak, akkor az szinte csak a nyomorult futballról szól, hivhatnák inkább futball híreknek is sporthírek helyett...


- meg az hogy mindenki "ért" hozzá, olyanok okoskodnak, képesek lennének összeverekedni olyan csapatok miatt amihez közük nincs, való életbe meg nem sportolnak semmit...


-meg az hogy egy divat lett, ezek a nyomorult páva hajstílusok, hogy minden kis csíra vidéki utánpótlásos hülyegyerek ronaldonak hiszi magát


-meg az hogy általában véve tele vannak a focisták nagyképűekkel



- meg az hogy ebben a rohadt országban mindnehol nyomják ezt a szarros focit, legyen az a főváros vagy vidék, nagy pénzeket ölnek művüves pályákba, szaros NB2-be néhol annyi pénzt kapnak amennyit egy europa bajnok közdősportoló mondjuk sose.


nagyjából ennyi, szerintem ennyi indok épp elég, én küzdősportolok és azt keményebbnek tartom, még is az ismeretségi körömben a focistákra sokkal jellemzőbb a nagy pofa, a keménykedés...

2014. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval nagyjából egyetértek, de azért érdemes hozzátenni, hogy az egész sportdologban a pénz az úr. Szóval hiába verjük a mellünket a vízilabdára, hogy mi vagyunk a császárok, az a sport egyszerűen kisebb üzlet, mint a labdarúgás (a vízilabdát konkrétan kb fél tucat ország veszi komolyan a világon).


Egy BL-csoportkörbe jutás valószínűleg több pénzt hozna, mint egy vízilabda aranyérem.


On: A társadalom kialakít egy masszát, amelybe bele kell tartoznod, különben kirekesztetté válsz. A sztenderd sport a futball, tehát aki nem szereti, az eltér az átlagtól, kuka.


Sötétség.

2014. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rohadt izgalmas sport lehet az, amiben 22 FELNŐTT férfi egy labdát kerget 90 percen keresztül. xD Szerintem a vízilabdát kicsit jobban meg kéne becsülni mert (én még ugyan nem próbáltam) de szerintem sokkal nehezebb fenn maradni a vízen és úgy jó helyre passzolni a labdát mint berúgni egy 2 méter széles 2 méter magas (vagy nagyobb) kapuba a labdát. :)

Nehogy már én érezzem magam kiközösítve mert a sok kis páva klón azt hiszi,hogy ő Messi. xD Azt mondod a vízilabdából nincs pénz. Mert, a fociból van ? :'D Építtethet Orbán 1000 stadiont is, a Magyar "foci" válogatott a büdös életben nem fog VB-t nyerni. Talán csak akkor ha Disneyland ellen játszunk. :) Mindenki csinálja azt amiben jó. Ha a magyarok a vízilabdában jók akkor azt kéne csinálniuk, hiszen a testépítő sem megy el kötéltáncosnak mert bármilyen erős, tudja,hogy a kötélen semmi esélye.

Puskás Ferenc óta nincs egy igazán jó magyar focista sem. Ma a foci már nem a játékról szól hanem, a pénzről meg arról, hogy hogyan verjük agyon a másik csapat szurkolótáborát. Szánalmas. :)

2014. szept. 17. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!