Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Úszásnál, hogy lehetne megtanu...

Úszásnál, hogy lehetne megtanulni a helyes levegővételt?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy levegő, be. Fej a vízbe. Orron át kifúj 3 ütemen keresztül. Fej fel, levegő be. Kezdődik előről. Mindig az van, hogy a számat előbb kinyitom, mind, hogy kiértem a vízből.

2014. szept. 24. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ez a jóga úszás ha nem tévedek.

akkor rövidítsd le.

amíg nem megy víz alatt a 3 ütem,csinálj kettőt.

aztán ha már profi a 2 ütem,akkor növeled 3ra,4-5-6ra egész medencére akár szépen lassan ha ahhoz van kedved,de a 3 ütem a hagyományos amit írsz is.

2014. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jóga úszás, ez az alap levegővétel a gyorsúszásnál. Ha sokat fuldokolsz a rossz levegővétel miatt magától is helyrejön, nem fogod megölni magad hidd el. Egyébként vegyél 2 ütemenként levegőt, hátha úgy könnyebbnek érzed, mert mindig egy oldalra jön ki.
2014. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 The answer ***** válasza:
Fej a víz alatt = nem helyes légzés, fej a víz felett = helyes légzés. Remélem konstruktív tudtam lenni. :)
2014. szept. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!