Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha 22-23 évesen igazolok le...

Ha 22-23 évesen igazolok le külföldre focizni (hasonlóan, mint Carlos Bacca) akkor megtudok majd élni a fociból?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy külföldön már a 4. Osztályban is szép összegeket lehet keresni, de én kb 22 éves leazek mire elvégzem Magyarországon az egyetemet és külföldre tudnék menni focizni. Természetesen már régóta focizom, és 16 éves vagyok most, és most is játszom. Lehetséges ez? Illetve külföldre focival merre érdemes indulni, ha angolt tanulok?
2014. nov. 9. 14:17
 1/1 Magyarmanó ***** válasza:
Kérdés mennyire vagy jó?! Egyébként Ausztriában ha mondjuk tényleg beférsz a keretbe meg minden összejön akkor már negyed osztályban is meg lehet élni, de némely csapatoknál Magyarországon is meglehet élni negyedik osztályban (megye I), ha mondjuk mellette csak 4 órát vállalsz el rendesen és van győzelmi bónusz a csapat meg úgy teljesít..NB III-ba pedig már itthon is megélhetsz a legtöbb helyen.
2014. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!