Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elment az önbizalmam mit...

Elment az önbizalmam mit tegyek? Fontos! ( A többi lent )?

Figyelt kérdés
Kosárlabdázom kiemelkedően megy (ment) de egy ideje mint akitől elopták az önbizalmát egyszerűen sajnos nemcsak egy rögeszme mint sok mimdenkinek hogy a leggyengébbek is jobbak nálam hanem sajna ez így is van (elnézést a roszakra) mit tegyek mit gyakoroljak vagy csináljak hogy újra a régi legyek 13 éves vagyok 2 éve játszom és ténleg komolyan érdekel a dolog?
2014. nov. 27. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás... Én annak idején fociztam. Ha jött a hétvége, akkor reggel 8-tól este 8-9 óráig kinn voltunk a pályán, persze ebédelni hazamentünk közben. Szünetekben pedig éjjel-nappal :) Szóval ha jó akarsz lenni, akkor sokkal de sokkal többet kell gyakorolnod. Nem tudom hol laksz, de valahol a közelben keress egy pályát, vagy ha semmiképp nincs, akkor egy jó helyet, ahová ki tudsz menni. Egyedül, vagy haverral, teljesen mindegy, de csinálnod kell, ha a legjobb akarsz lenni. Arra azért figyelj, hogy ha egyedül mész, viszonylag biztonságos hely legyen, közelben legalább egy bolt, vagy valami (brazil vendégmunkások miatt). Én így edzettem, hol haverral, hol egyedül és a legjobb lettem a fociban. Ilyen időben is mehetsz, de kevesebb ideig és öltözz be rendesen, mert könnyű megbetegedni. Ha otthon vagy, mert olyan rossz az idő, akkor pedig nyomd a fekvőtámaszt, felülést ezerrel...
2014. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen ezek fontos és lényeges tapasztalatok bár a napi sok edzés meg van ezzel én is így vagyok jó időben éjel nappal nyomatom persze tisztában vagyok azal is hogyha a legjobb akarok lenni akor ahoz idő erő ès sok gyakorlás kell . :-)
2014. nov. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!