Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a lentiek...

Szerintetek melyik a lentiek közül a legjobb csapat?

Figyelt kérdés
A Bayern München, Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester United vagy a Manchester City?

2014. dec. 2. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Barcelona
2014. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg?

Manchester United most kezd feléledni a tavalyi szégyen után, egyelőre nem venném a listára.

Barcelona elég ingatag, mostanában a legtöbb meccsét éppenhogy hozza.

Man. City, Chelsea elég erősek, de nem mondanám a legjobbnak.

A Bayern és a Real jelenleg megállíthatatlannak tűnnek, sorra nyerik a meccseket, nem egyszer hatalmas különbséggel. Őket kéne összeereszteni hogy kiderüljön melyik a legjobb.

2014. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 iskolások válasza:
24%
❤❤❤❤❤❤❤ Manchester united ❤❤❤❤❤❤ egyértelműen ❤❤❤ Glory glory man united ❤❤❤❤❤❤❤ L
2014. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg a Real-Chelsea-Bayern hármas a legjobb, majd tavasszal a BL-ben kiderül hogy ki a legjobb.


A Barca, a Cty és az United gyenge passzban van most.

2014. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pillanatnyilag talán a Real Madrid, én a Bayern Münchent most kicsit gyengébbnek érzem a Madridnál, mondjuk egyiket sem szeretem. Szerintem egyébként idén a Chelsea nyeri a BL-t, nagyon összeszedettnek tűnnek, egy nagyon erős kerettel és szerintem a Real nem bírja ezt a tempót év végéig. (őszintén remélem hogy a Bayern vagy a Chelsea kiütni a negyed- vagy elődöntőben)

Mindenesetre HAJRÁ BARCA! :)

2014. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat már nagyon kíváncsi voltam. Úgy nézem, hogy eddig a legtöbben a Chelseat a Bayernt, és a Realt mondtátok. Nekem ez amúgy egy átlagoláshoz kell. Még egyszer köszönöm és boldog karácsonyt mindenkinek!
2014. dec. 25. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Barcelona,Chelsea
2015. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ti drogoztok ??? nem láttatok még dunaújvárosi pase meccset..
2015. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!