Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetek focista?

Hogyan lehetek focista?

Figyelt kérdés
Az az én nagy vágyam hogy focista legyek kis koromban is fociztam de akkor még nem volt bennem elég kitartás hogy folytossam és megbantam azota nem volt lehetőségem nem tudtam mit csinaljak hogy csapatban focizhassak ezért kérnék tanácsot hogyan kezdjem ujra 16 évesen? Mit csinájak hogyan kezdjek hozzá? Minden féle tanácsot elfogadok

2015. márc. 24. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok lehetőséged már nincs,el kell menned focizni nagyon alacsony osztályba ahol full amatőr szinten megy minden.Ott játszhatsz nagy pályás meccseket szervezett keretek között.Emellett baromi keményen kell edzened önállóan,napi rendszerességgel.Minden téren fejlődnöd kell,hogy a csapatod kimagaslóan legjobb tagja legyél.Ez nem olyan nehéz sok sörhasú,kopaszodó helyi lakos között,de neked ez csak a kezdet.Évről évre feljebb kell lépned egy osztályt,ez is menni fog ha van tehetséged és nem lazsálod el az edzéseket.Ha eljutsz az NB3-ig még 20 éves korod előtt akkor akár még válogatott játékos is lehetsz.Az NB3-ban már nézelődnek a komoly csapatok megfigyelői.Egy-kettőre leigazolhat valamelyik Nb1-es csapat,de ott sem szabad lazítani mert amilyen gyorsan felkerülhetsz olyan gyorsan ki is tehetik a szűrödet.

Alacsony osztályban jóformán csak a szerzett gólokkal lehet kitűnni,ezért mindenképpen támadó poszton szerepelj.Sokan legyintenek a magyar focira,de az NB1-ben már komoly képességek kellenek,ha nincs tehetséged vagy lusta vagy akkor soha nem lesz belőled profi focista.

Sok sikert!Ezt a receptet kövesd.

2015. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hol tudok talalni ilyen alacsony osztályt?
2015. márc. 25. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
A legkisebb tanyának is van focicsapata,a környező falvakban kell körülnézned.Ilyen kis csapatoknál kellenek az ügyes fiatal játékosok csak szólnod kell,hogy szeretnél náluk játszani.Megnézik mit tudsz és ha tényleg jó vagy - az ő szintjükhöz mérten - akkor bevesznek.
2015. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és nem tudsz egy ilyen csapatot konkrétan Debrecenben mert én nem tudom hol keressek..
2015. márc. 25. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem foghatom a kezedet 16 évesen.Sokkal tökösebbnek kell lenni ha meg akarod valósítani az álmaidat.Itt keresgélj.

[link]


Válasz ki egy csapatot,utazz oda és beszélj az illetékessel.A csapat nem fog eljönni hozzátok,neked kell odamenned.

2015. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

tudvalaki segiten 3 osztájos vagyok és lány és 8 éves vagyok én vagyok a egyeten lány aki focizik az osztájban

lehetek énis ojan focista mint egy fiu

2017. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na azt kell tenned hogyha van a köuelesben valamilyen gimnázium ahol van sportosztály jelentkezz okj s tanfolyamra.Na itt sportolni tanulsz.Majfd erettsegin válszad a focit mint szakmát es menj valami sportiskolaba na ha ez meg volt egyre jobb és jobb csapatokba leszel leigazolv aesararis focista vagy.
2017. dec. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy ment? Focista lettél végül?
2022. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!