Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jelenleg amatőr/haladó ping-po...

Jelenleg amatőr/haladó ping-pongos vagyok. Jobb ütőre lenne szükségem és tanácsot szeretnék kérni (? )

Figyelt kérdés

Mindenképpen össze kell raknom az ütőt? Mert eddig csak azt hallottam.

Nem a legprofibb kellene, de úgy középkategória. Milyen ütőt vehetnék? Tényleg sokkal jobb ha én rakom össze?

Mivel nem vagyok profi és nem értek annyira hozzá így nem tudom ,hogy milyen softra és fára lenne szükségem.



2015. ápr. 8. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt csajom asztaliteniszezett,ő ezt használta és többen is a csapatában: [link]


A ragasztgatás pepecs munka,ráadásul manapság ha van pénzed felesleges is.

2015. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ZsolTi1616 válasza:

Első válaszoló nem jól beszél.Sőt ha van pénzed rá akkor vegyél külön fát és külön boritást ,gyárilag ragasztott ütőkkel kinevetnek , elzavarnak egy versenyről.Kezdésként válassz egy a stílusodnak megfelelő fát, Támadó(OFF) Gyors Támadó (OFF+) Védekező(DEF), majd 2 borítást, lehetőleg egyformát.

U.I több mint egy éve pingpongozok.Országos szintű versenyekre járok.


Az ütőm a következő.

Fa:Donic Carbo System OFF

Borítás mindkét felén:Donic BlueFire JP01 Turbo

2015. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Karbonos versenyütő, 5 csillagos minősítésű 1,9 mm vastagságú JOOLA 4 You borítással (ITTF engedélyes). A JOOLA Carbonfa-Technológia, a karbonszálas megerősítésen keresztül gondoskodik a megnövelt találati pontról és csökkentett vibrátióról, amelynek köszönhetően jelentősen megnől a találati biztonság. Konkáv nyél, 188 gr.


Gyorsaság: 100

Tapadás: 93

Érzékelés: 85


ez megfelelő?

2015. ápr. 26. 01:08
 4/4 Chaz Caro válasza:

A karbonos fa + 1.9-es borítás nem a legjobb.

Kezdőknél nem ajánlott a karbonos fa, mert merev, azonnal kilövi a labdát, sokkal pontosabb mozdulatok kellenek. Inkább egy karbonmentes, csak "fából készült" fát nézz, pl. OFF-os (azaz offensive) minősítéssel.

Borításoknál az aktuális borítások közül a legvastagabbat válasszad, hiszen kontrázni szeretnél, nem védekezni. 2.1-2.2-es borítást válassz, lehetőség szerint, ha kezdő vagy, akkor ne tensorost még. Szóval, egy 4 You, 4 All, ezek jó borítások kezdőnek is, illetve haladóbb szinten a tensoros, de puhább (ezért nem lő nagyot) Energy x-tra.

2015. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!