Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek normális az...

Szerintetek normális az osztálytársam) foci)?

Figyelt kérdés
Tesi órán az átlagok többségében focizunk, én mindig egy olyan gyerekkel vagyok aki füvön focizik csapatban(és ott kapus) , és állandóan rinyál hogy nem passzolok neki, hanem cselezek miközben nem veszi észre hogy más se passzol neki, mert állandóan vinné előre a labdát de mindíg elbaxa, hát látszik nem egy csatár gyerek, bezzeg én meg a 2 másik haver mindig jól összejátszunk és cselezünk...
2010. febr. 22. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

most jöttem 1 kicsit kötekedni:D:

"hát csatárnak nehezen szoktak lenni 173cm-el emberek"

Lionel Messi - 169cm

Javier Saviola - 168cm

Ezequiel Lavezzi - 173cm

Sergio Agüero - 172cm

Carlos Tévez - 173cm

és ez csak az argentin válogatott...


bocsi de télleg jól esett kötekedni :D


am szerintem az a lényeg h mozogtok jól érzitek magatokat meg ienek, ez nem a BL döntő :D

ja és sztem ritkább a 173cm-es kapus, mint a 173cm-es csatár... :D

2010. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja igaz de messi eredetileg nem center? Henry,Ibrahimovic,Van Persie, Nistelrooy elég magasak:D
2010. febr. 28. 20:25
 13/14 anonim ***** válasza:

"Henry,Ibrahimovic,Van Persie, Nistelrooy elég magasak:D"


- Az említett játékosok meg elég alacsonyak. És? Ez mégis mit jelent? Hogy nem a magasság számít. Kapusoknál viszont már sokkal inkább, de a "haverod" mégis kapuskánt játszik.

2010. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jóhogy idézőjelbe raktad mert egyáltalán nem haver :D
2010. febr. 28. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!