Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek e még profi focista?...

Lehetek e még profi focista? Rengeteget gyakorlok nem járok egyesülethez internetről tanulok cseleket, Hazard-tól meg Alexis-től és jól mennek. Célom egy oszták Bundesliga de a legjobb egy Schalke 04 szintű csapatba fociznék.

Figyelt kérdés

Gyakran ha gyakorlunk a haverokkal stresszes vagyok és elfelejtem a cselt vagy akkor kezdek el gondolkodni, de sok gyakorlással bennem lehetnek a cselek és csak a labdára szabad koncentrálni. 18-50 éves korúakkal is szoktam fociszni azokat pár künnyő csellel befűzöm de néhányuk egy évbe gyszer lát labdát? Kb. mENNYI cselt kel tudomnom. H meccsen sokat be se tudok vetni? Sok gyakorlással elérhető?

15/F

Légyszíves csak komoly válaszokat írjatok.

Üdv

15/F



#Alexis #Hazard #profi focista
2015. máj. 6. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy interneten tanulsz cseleket nem leszel profi focista. Ajánlatos lett volna 5-6 évesen már elkezdeni egyesületbe járni, minél jobba, nagyon sokat melózni, és persze nagyon tehetségesnek lenni, és akkor sikerülhetett volna. Ha később kezded, már egyre nagyobb tehetség kell.
2015. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sokat futok is. De itt eger közelébe nincs nagyon egyesület meg egy edző csodát nem tesz veled tehát jobban nem fogok tudni cselezni,de ha később elmennék próbajátékra meglehet az esély ha szerencsém hogy felfigyeljenek.
2015. máj. 7. 07:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem leszel profi focista. A profik tényleg 4-5 éves koruk óta RENDSZERESEN edzenek naponta többször megfelelő edzéstervben. Nem pedig a nekik tetsző cseleket gyakorolják, ráadásul internetről, akkor amikor kedvük van, vagy szabadidejük. Én is szerettem volna rendszeresen foci edzésekre járni 6-8 éves koromban, jártam is, de az a tanulás rovására ment, a szüleimnek pedig fontosabb volt a jó jegy, így naponta csak 1 edzésre mehettem el, 2 éven át jártam, naponta edzésre, esténként meg a haverokkal fociztunk. Mégsem lettem profi focista, de még amatőr sem, pedig szeretem a focit. Mára sajnos a sok munka és a pénztől való függés nem enged elég szabadidőt még hobbi szinten sincs időm a régi haverokkal lemenni játszani. 2 munkahelyem is van, hajnali 4-től este 11-ig melózom. Innen nézve ha nem tanultam volna, hanem edzésekre jártam volna, lehet, hogy valami megyei szinten lennék valaki, de semmiképpen nem egy Schalke szintű játékos, ahhoz még több kell, sokkal sokkal több.
2015. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hasznosak elhiszem de én nem csak szabadidőmben napi 2 órát focizok, de mindig gyakorlom helyezés csel de nem gondolnám hogy egy egyesületbe sokkal okosabb lennék egy megyei csapatba. De mindenképpen ha úgy érzem vagyok egy valamilyen szinten és elmegyek próba játékra van rá egy kevéske esély hogy megnézek
2015. máj. 7. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül ha gyakorolgatsz, ennyi idősen esélytelen kitörni. Egy jobb egyesületbe kéne elmenned, hogy játszhass ügyes korodbeliekkel és utána fejlődhess.


Utolsó, akkor sokat ért a tanulás, ha most kb. aludni nincs időd annyit dolgozol... lehet inkább maradni kellett volna a focinál :D.

2015. máj. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerinted hány olyan a te korodban lévő gyerek van Magyarországon, akik hasonlóan gondolkoznak? el kell, hogy keserítselek, de több száz, több ezer ilyen van rajtad kívül!
2015. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Aki nem játszik 6 éves korában egyesületbe az már nemlehet profi, de szerintem max egy megye 3-as csapatba férnél be
2015. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!